Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki/Mirabelki,
Mam 19 lat i od marca mam problemy jelitowe - wyprozniam się 3/4 razy dziennie - czasami miewa zaparcia.
Wszystko zaczęło się w marcu gdy pierwszy raz zażyłem kreatynę monohydrat dostanie i popiłem wodą.
Miał ktoś taki przypadek?
#zdrowie #silka #silownia #badania #jelita #kreatyna #gym

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cd1b6b6203c060144e38cb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: może warto zrobić badania profilaktyczne które są refundowane na NFZ i kolejki nie są aż takie długie, morfologia z CRP, badanie kału, pozwoli to wiele wykluczyć a w daleszj kolejności gastroskopię i kolonoskopię aby mieć pełen obraz co się dzieje w układzie pokarmowym. Warto zwrócić uwage na ogólny tryb życia. Silny stres może realnie korelować z funkcją układu pokarmowego.
@AnonimoweMirkoWyznania: Może do tej kratyny dodajesz np. gulokzę? Po glukozie jesta sraka raczej. Zaparcia mogą być np. z braku picia dostatecznie dużej ilości płynów, lub jedzenia za dużo kakao. Może #!$%@? tylko suple a mało zwykłego żarcia i stąd te zaparcia. Od samem kreatyny i to monohydratu raczej nic sie nie dzieje.
Może to nie jest czysta kratyna tylko z jakimiś dodatkami, np acesulfamem, aspartamem, albo innymi słodzikami które ci szkodzą.