Wpis z mikrobloga

I koniec rumakowania na #rower w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to było piękne 10,5k km, ale pora na wstawienie blachy w obojczyk xD wy mnie tam za dużo #kwadraty nie wyzbierajcie :P miałem kupić nową #szosa, ale chyba przesune zakup do kolejnego sezonu. Może dozbieram na 105 w Di xD
No a teraz pod nóż ( ͡° ͜ʖ ͡°) się kurła napracowałem miesiąc niecały xD mówiłem, że praca nie służy człowiekowi
btw jaki trenażer do 3k cebulionow, bo mi na jakiś czas chyba tylko #zwift zostanie ;) a na starość będę snuł wnukom opowieści jak dziadek w kota rowerem #!$%@? xD
StulejmanWielki - I koniec rumakowania na #rower w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to było pi...

źródło: comment_165820780923lEFTSFlhMpZU4Hmg2rtt.jpg

Pobierz
  • 71
@StulejmanWielki Zdrowia! Z tego co widzę to leżysz na tej samej sali (8) co ja leżałem na koniec maja ( ͡º ͜ʖ͡º) Najgorszy jest tydzień po operacji, chociaż nie wiem jak u Ciebie będzie bo ja 5 kość śródstopia złamałem - płytka i 6 śrub. Tak na prawdę teraz wracam powoli do sprawności, a L4 łącznie 3 miesiące będzie
@StulejmanWielki: Szybkiego powrotu do zdrowia Mireczku. Ja załatwiłem się tak samo na początku maja… wyłamane widełki stawu, rekonstrukcja więzadeł i szyte ścięgna. Rower świeżo po serwisie a 2 razy się przejechałem. Ale nie poddawaj się. U mnie szybko się goi, początek sierpnia wyjmą prawdopodobnie żelastwo z nóżki. Będę męczył o wkręta na pamiątkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)