Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jakim wieku kupiliście swoje pierwsze mieszkanie i ile włożyliście swojego własnego kapitału?
Mam już 24 lata i mam wrażenie że nigdy nie będzie mnie stać na własne mieszkanie. Odłożyłem dopiero 130k a w tym czasie ceny mieszkań odleciały w kosmos (Warszawa here). Od rodziny nic nie dostane, incel przegryw here więc nie ma nawet szans się złożyć z partnerką na zakup :(
#nieruchomosci #kredythipoteczny #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e114cdc4d073d02feaac15
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 67
Mieszkanie uda ci się kupić spokojnie za 180-200 tys w ościennych miastach mówię o 55metrow i 3 pokoje

A reszta na remont.

Oczywiście trzeba trochę poszukać i kupić bez pośredników ale da się :) tym bardziej że ze sprzedażą mieszkania teraz jest trudniej


@Wardegas: kolejny znawca.

Co z tego że sobie kupisz na zadupiu mieszkanie 50m2 za 200k skoro na zadupiu zarabiasz 0-4000 netto MAX i nie masz znajomych, 100km do
yolo: Ja pojechałem memicznym rozkładem życia:

20-30l. studia i praca zdalnie, zwiedzanie świata i blablabla, mem z millenialsem digital nomadem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I równie komiczne idealnie 30 lat:pierwsze mieszkanie z ogrodem prywatnym i wspólnym w starym przekonwertowanym szpitalu z 1700 roku: £250k, 25% wkładu, stałe 5 lat, łącznie 15 lat.
---

Zaakceptował: karmelkowa