Wpis z mikrobloga

Hej #wroclaw jestem tu pierwszy raz, co tu można jeszcze ciekawego u Was zobaczyć?
Do tej pory, było Skytower (fajne) ZOO (bardzo fajne) Muzeum Iluzji (bardzo bardzo słabe i nieopłacalne)
Stare miasto, Rynek, wyspy na Odrze przeszliśmy tak prowizorycznie. Jutro w planach Aquapark. Do zagospodarowania pozostaje cały piątek i sobota. Rodzinka 2+1

#trip #wycieczka #podrozujzwykopem
TheSznikers - Hej #wroclaw jestem tu pierwszy raz, co tu można jeszcze ciekawego u Wa...

źródło: comment_16589387063iWaxyzz3SXpg6hjMF0YnV.jpg

Pobierz
  • 28
@TheSznikers: Aquapark podobno bardzo ssie, kolega był ostatnio i było bardzo, bardzo dużo ludzi. Zerknijcie sobie przynajmniej przez szybę przed kupieniem biletu, bo szkoda czasami kasy.
@TheSznikers: Bierz statek tylko nie ten duży, tylko w podobnej cenie są takie male białe łódeczki. Spoko ekipa to prowadzi i ma swój klimat bo wchodzi max 6 osób. Polecam też jak jesteście z dzieciakiem (zależy ile ma lat, moja ma 6 i jej sie bardzo podobało) pobranie mapy krasnali z naklejkami z centrum informacji i szukanie ich po centrum. Fontanny wieczorem i muzeum neonów podstawa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TheSznikers:
- Hydropolis
- Muzeum Historii Zajezdnia (BARDZO polecam)
- Wizyta w Barze Miś
- Wyspa Słodowa i Bulwary dookoła
- Ogród Botaniczny
- Piwko w Spiżu w Rynku
- Muzeum Gier
- Kupić żonie kwiatka w kwiaciarni na Placu Solnym
- Szukać Krasnali których jest pełno na każdym kroku we Wrocławiu :D

Bonus: przez weekend na dachu Galerii Dominikańskiej jest Klawiatur i można przetestować wszystkie elektroniczne gadżety do poruszania się