Wpis z mikrobloga

#blackpill mnie zradykalizował. Od 3 miesięcy chodzę na #silownia. Efekty są, ale wiadomo powolne. Od poniedziałku startuję ze #sterydy. 350 mg teścia, 700 mg primo, bez hcg bo i tak aptecznego nie kupię ¯\_(ツ)_/¯. Później może coś mocniejszego dorzucę.

Ćwiczenie naturalne nie ma sensu, jeśli ktoś ćwiczy tylkondla sylwetki. Czekanie dwa czy trzy lata i ćwiczeniu na sucho to cope jakich mało xD.

Co dwa tygodnie będę zdawał relację. Plusujących będę wołał do wpisów.

#mikrokoksy #mirkokoksy #rozowepaski #seks #tinder #zwiazki #chwalesie #wygryw
  • 64
@derton778: ej ziomek, ale ty już kiedyś wstawiałeś swoje zdjęcia na takim cyklu, pisałeś że lecisz tak już ze dwa lata. Co ty za bajki tu ciśniesz?

Co do cyklu to dorzuć sobie jeszcze NPP.
Może i masz rację. Ale dla mnie i tak zostały 1-2 lata na znalezienie w miare normalnej dziewczyny albo do konca życia będę sam i skonczę jak Janusz Pawlak. Nie mam innego wyboru. Takie są czasy teraz dla młodych chłopaków. ¯_(ツ


@derton778: o chłopie ogarnij się. Laski nie lecą na STERYDZIARY, to jest największy #cope wszechczasów. To że goście z siłowni mają laski to nie jest wynik sterydów i samych ćwiczeń.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sz__po: z drugiej strony Lewus z wykopu dzięki sterydom zyskał bardzo atrakcyjną twarz, co prawda postarzał się o 7-10 lat, jest twarz ma naprawdę dobrą
@Kreation: poka tego lewusa :D rzecz w tym, że tu imo bardziej mindset jest problemem, a nie to że kolo chce zbudowac forme na bombie lub bez. Dalej będzie mieć cisnienie a jak powszechnie wiadomo, miej #!$%@? a będzie Ci dane
To zakładaj tag i regularnie pokazuj przemianę i stosowane środki, albo nie zawracaj tyłka.

Może akurat Ty nie, ale zdrowy chlop co miał do czynienia z jakimkolwiek sportem może naturalnie się wyrobić nawet bardziej niż sooki lubią. A przynajmniej na redu.
@Pozytywny_gosc: co ty gadasz jak latem teraz wyjdę tak ubrany, że widać sylwetkę to laski mnie o wiele bardziej podrywają niz pare lat temu jak byłem naturalem. Jedynie co się zgadza to że mam dobrą mordę, 186cm wzrostu i teraz na sterdywhx 95kg na docięciu
@Zieew: no a ja ćwicze 7-8 lat, co prawda naturalnie, ale widać że coś ćwiczę jak na naturala na pewno ponadprzeciętnie (kilka osób zarzucało mi bombe, ale sie raczej nie liczy bo to osoby co się nie znają) i jakoś żądna nigdy nie zwróciła uwagi na brzydkiego karła, wystarczy mieć 170cm wzrostu i siłownia NIC nie zmienia