Wpis z mikrobloga

#blackpill mnie zradykalizował. Od 3 miesięcy chodzę na #silownia. Efekty są, ale wiadomo powolne. Od poniedziałku startuję ze #sterydy. 350 mg teścia, 700 mg primo, bez hcg bo i tak aptecznego nie kupię ¯\_(ツ)_/¯. Później może coś mocniejszego dorzucę.

Ćwiczenie naturalne nie ma sensu, jeśli ktoś ćwiczy tylkondla sylwetki. Czekanie dwa czy trzy lata i ćwiczeniu na sucho to cope jakich mało xD.

Co dwa tygodnie będę zdawał relację. Plusujących będę wołał do wpisów.

#mikrokoksy #mirkokoksy #rozowepaski #seks #tinder #zwiazki #chwalesie #wygryw
  • 64
oczywiscie, ze jest ja prowadziłem już 800+ osób z czego z 15-20 % to na bombie widziałem wiele :). Są nawet osobniki na 300-500 mg trenu wyglądające gorzej niż natural


@Kasahara: Nie wiem co ty masz za klientów, według badań sama bomba daje u początkujących większe efekty niż trening ( ͡º ͜ʖ͡º)
@GienekZFabrykiOkienek:

Nie wiem skąd Ty jesteś, ale nie potrafisz czytać badań i mylisz hipertrofie z retencją wodną. Tak to jest jak się czyta abstrakt a nie pełne badanie wraz z metodami jakie zostały do niego użyte. Też jestem w stanie zwiększyć LBM o 5 kg w tydzień podwyższając drastycznie podaż sodu lub 5 kg LBM zmniejszyć bez używania środków. Do zwiększenia przekroju poprzecznego mięśnia potrzebny jest bodziec podstawy działania hipertrofii czy
@derton778: powiem ci tak, nie słuchaj pseudo ekspertów. Badania mówią, że nawet jak nie masz żadnego stażu na siłowni to wchodząc na bombę i tak zrobisz więcej mięśni niż natural. Bomba zawsze daje efekt, nie ważne czy ktoś zaczyna czy już jest pro.
@Pozytywny_gosc no bo nie zmienia. Jak jesteś konusem to nie licz na to że miesinie czy cokolwiek innego związanego z wyglądem wpłynie na Twoja atrakcyjność. Bo w tej sferze jesteś na przegranej pozycji i żadna siłownia, ładnymi ubraniami czy inne pierdołami tego nie nadrobisz ¯_(ツ)_/¯

Jedyne co się u mnie zmieniło przez te 12 pat jak chodziłem na siłownię to to ze na siłowni częściej zagadywali. Ale same chłopy.
@Niemamwiedzy: prawda, dlatego tłumacze tu innym że podstawową motywacją na siłce mają być ćwiczenia dla samego siebie. Trzeba to lubić po prostu. Jak ktoś lubi to niech ćwiczy, jak robi to dla bab to czym prędzej odpuścić