Wpis z mikrobloga

#sport #zdrowie #silownia

Jaka aktywność fizyczna byście polecili?

W pracy dużo siedze przy kompie, wczoraj coś porobiłem fizycznie i dzisiaj takie zakwasy ze ruszyć się nie mogę.

Nie chce chudnąć, nabierać masy ani nic takiego. To ma być głównie dla zdrowia no i może przyzwyczaić organizm do aktywności fizycznej. Może jakieś bieganie?

33 lata 183/80
  • 56
  • Odpowiedz
Rower lub bieganie.
Wrzucam klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dyrektor generalny Euro Exim Banku Ltd. kiedyś powiedział, że rowerzysta to katastrofa dla gospodarki kraju:
- nie kupuje samochodów i nie pożycza pieniędzy na ich zakup
- nie płaci polis ubezpieczeniowych
- nie kupuje paliwa
- nie poddaje auta koniecznej konserwacji i naprawy
- nie korzysta z płatnego parkowania
- nie powoduje poważnych wypadków
- nie wymaga budowy autostrad
  • Odpowiedz
@xentro: mowisz ze bieganie takie tanie?

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net
Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się #!$%@?ą więc musisz #!$%@?ć nogi i zamontować tytanowe protezy za
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska Jeżeli chodzi Ci tylko o to, żeby zwiększyć ruchliwość, mobilność i raczej wysmuklić ciało, aniżeli budować mięśnie, to tak jak ja - na siłce wyłącznie rower, wioślarz i hantle. Nic więcej od kilku lat.

Mam w ten sposób zadbane całe ciało, wszystkie mięśnie pracują, mam cardio + rozciąganie, trochę tam się biceps/triceps uwypuklił, ale nie taki mam cel.

Czuć tę różnicę, kiedy potem idę w góry na trasę 50 km. Wiem,
  • Odpowiedz
@Assire_var_Anahid: Polecam zacząć od kursu dla początkujących - ja chodziłam w Krakowie do Sadhany. Jak się opanuje podstawy, to można z youtubem ćwiczyć np. Yoga with Adrienne albo Anatomia Jogi. U mnie w firmie są zorganizowane zajęcia z jogi online, więc teraz ćwiczę codziennie przez Teamsy
  • Odpowiedz