Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@heidiyo: Od silowni się nie chudnie, możesz sobie nawet odpuścić jakąkolwiek aktywność fizyczną, wystarczy mniej jeść i tak jak ci mówią - długie spacery. Bieganie i skakanka co najwyżej wpędza cię w kontuzje i zdemotywuja
  • Odpowiedz
A w ogóle wykopki jesteście toksyczni i obrzydliwi, typowe oskarkowe zachowanie, najpierw mówicie just go to gym bro na pewno wtedy twoje życie będzie lepsze ale jak ktoś bierze się za siebie i nie chce się wstydzić swojego ciała to jeździcie jak po asfalcie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heidiyo: skoro masz dietę to nie słuchaj, że trening nic nie daje. Jak ja planowałam coś ze sobą zrobić to mi wszyscy gadali, że nie warto ćwiczyć. No to nic nie robiłam w końcu, bo strasznie wszyscy cisną, że nie warto. Eeech
  • Odpowiedz
@heidiyo: dobra, dopiero zauważyłam komentarz jak stoisz na wadze. Bardzo dziwnie Ci się rozchodzi tłuszcz, serio na zdjęciu wygląda na o wiele więcej kg. Ale jak wspomniałam, nieważne, fajnie że coś robisz żeby schudnąć. Tak trzymaj.
  • Odpowiedz
@niepamietammaila: chodzi o ideę, żeby była już niewielka treść (z 20kcal) w żołądku żeby zaczął działać od rana, to pobudzi go na cały dzień i będzie miała lepsze spalanie, może miód pominąć i pić samą wodę z cytryną
  • Odpowiedz
70 kilogramów przy takim wzroście to nie jest "w #!$%@? za dużo", tylko minimalnie za dużo,


@niepamietammaila: dokładnie tak, dla przeciętnej osoby która nie ćwiczy (czyli BMI jest jako taką miarą) to jest prawie BMI 25 - czyli jeszcze nie nadwaga, a na zdjęciu OPki wygląda na otyłość
  • Odpowiedz