Wpis z mikrobloga

  • 0
@schreder od góry do dołu, tzn czuje jak jedna połowa lata sobie ale nie wychodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie chce też wyciągać żeby wypełnienia kanałów nie wyciągnąć i zakarzenia nie zrobić. Narazie nie boli ale smakowo tak średnio(ogółem czułem podobny smak już jakiś czas więc podejrzewam że albo był nadpęknięty tak że przy powtórnym leczeniu nie było widać albo inny uj). Jutro będę dzwonić do mojej dentystki.
  • Odpowiedz
@AVATARKUBA122: Na partyzantow w binpolu powinien jeszcze pracować Kraszewski totalnie milo go wspominam bo uratowal moje zabki jak mi rozwalili bardziej na pogotowiu na ratuszowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@schreder
@maselko123
@Rfzzz
Dobra, sytuacja wygląda tak że dodzwoniłem się do swojej, powiedziała mi że ze względu na to że ząb po kanałówce i że nie kaleczy policzków i języka to na spokojnie mam się niczym nie martwić i iść do niej we wtorek. Niby długo ale jak nie boli bo nie ma co to luz. Nastawiam się już na wyrwanie niestety bo pół roku temu miałem powtórne leczenie ciągnące się 2
  • Odpowiedz
  • 2
@schreder
@maselko123
@Rfzzz dobra, miałem to napisać tydzień temu ale zapomniałem. Byłem u dentysty i okazało się że pękła ściana od strony języka, korzeń jest ok, ząb mocno siedzi a to co odpękło niestety lub stety wyrwane pod znieczuleniem, mam to teraz zalepione czymś jakby wypełnieniem tymczasowym ale mocniejszym, jeżeli przez następny tydzień nic się nie będzie więcej działo z zębem(np zacznie boleć albo się bujać) to do odbudowy i jeszcze pożyje
  • Odpowiedz