Wpis z mikrobloga

Kuszące. Zamiast poświęcić 70 minut dziennie na dojazdy wygodnym autem będę poświęcać 160 minut w tłoku stojąc ściśnięty między menelem a starą babą, do tego czekać na te całe autobusy prawdopodobnie na wietrze lub deszczu. Plecak oczywiście cały czas podróży w ręku, bo na plecach bym przeszkadzał. Jeśli półtorej godziny mojego czasu mam zamienić na 12zł to chyba zostanę dalej tym złym puszkarzem xD
#warszawa #ztmwarszawa
Felonious_Gru - Kuszące. Zamiast poświęcić 70 minut dziennie na dojazdy wygodnym aute...

źródło: comment_1663822200EqtDg3BkXjPzTynWv43h46.jpg

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
@FotDK: Widzę Pan Sutryk poza, jak i w samym Wrocławiu, jest uznawany za #!$%@? debila? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wam by się mniejsza wersja Czaskowskiego przydała ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felonious_Gru: oczywiście że autem wygodniej i szybciej xd tylko biedaki których nie stać na auto albo nie mają prawka i popijają sojowe latte krzyczą najczęściej żeby jeździć zbiorkomem. Rozumiem sytuację w której czas dojazdu autem równa się czas dojazdu busem/tramwajem a tak to nie ma sensu czas jest cenniejszy niż pieniądz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@FotDK: aktualnie w wielu miastach z jednej strony dąży się do skłonienia ludzi do jazdy komunikacją przez wysokie koszty parkingu a z drugiej zero inwestycji w rozbudowę floty autobusów i jeszcze #!$%@? drogich biletów xdd
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru ja to nie rozumiem samochodziarzy, wam najbardziej powinno zależeć na tym żeby jak najwięcej ludzi poruszało się zbiorkomem a paradoksalnie to wy jesteście tymi którzy najbardziej z tym walczą xD
Musicie zrozumieć, że im więcej osób porusza się transportem miejskim tym wygodniej jeździ się po mieście. Wyobraźcie sobie, że teraz wszystkie osoby które w takiej Warszawie dojeżdżają do pracy autobusami/tramwajami/metrem/SKM stwierdzają, że one to #!$%@?ą ten NIECYWILIZOWANY (mimo, że z jakiegoś
  • Odpowiedz
  • 3
@GajuPrzegryw tak, poza Grażynkami ze Świdnicy, które we Wrocławiu są 2 dni w roku, większość uznaje go za debila

Wybrany został klasycznie, bo rywalem była baba z PiSu, jakby ta partia miała aż takie znaczenie, reszta kandydatów standardowo dla większości nie istnieje.

A był nawet ziomek, który chciał te menelskie mieszkania socjalne wywalić z centrum. A by odżyło.... To w komentarzach go zjechali, że "ty #!$%@? życia nie znasz" XD
  • Odpowiedz
  • 0
@gnt_1 Wrocław ma ciepło w mpk przy każdej kontroli stanu autobusów

Ile tam było niesprawnych, ze 30% ostatnio?

Ale preziem jest kolega Sutryka, który rozwalił już pks, a jedyne co umie to założyć szaliczek, #!$%@?ć mordą jak pk mefedronie i lżyć pracownikówmpk, by potem za nasze pieniądze jechać z Sutrysiem na szkolenie z mowy nienawiści xD
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: XD
Kolejna oderwana od rzeczywistości akcja. Autem się jeździ bo jest szybciej, bezpieczniej oraz większy komfort. Nawet jakby zbiorkom był ZA DARMO, wraz jeździł bym samochodem ¯_(ツ)_/¯

A gdy z ciekawości zrobiłem sobie przelicznik u siebie, bo w wawie nie mieszkam i chodziło by o kasę to jeździł bym autem które mam na gaz

Samochodem do pracy do siebie dojeżdżam 8-12 minut, i tyle samo wracam.
Autobusem dokładnie 1h bo
r5678 - @FeloniousGru: XD
Kolejna oderwana od rzeczywistości akcja. Autem się jeździ...

źródło: comment_1663837426iBYf3EjOlML0NuwRZKRuU6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: może i będę miał 4 przesiadki dziennie i chodził na przystanki nawet w najbardziej k*******m deszczu, ale przynajmniej zaoszczędzę 2 zł miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@czwarta_gestosc: No i super, dzięki temu raz w miesiącu będziesz mógł zrobić browara w drodze powrotnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz