Wpis z mikrobloga

Kolejny fikołek normictwa na dzisiaj:

Kobiety na instagramie to inne kobiety (złe kobiety)
Kobiety na facebooku to inne kobiety (złe kobiety)
Kobiety na tiktoku to inny gatunek, płynie w nich czarna krew i sikają na brązowo (złe kobiety)
Kobiety na tinderze to tez inny gatunek (złe kobiety)
Kobiety w klubie to też inny gatunek (złe kobiety)
Kobiety pracujące w korpo to też inny gatunek (złe kobiety)

Dobre kobiety to jedynie te, co pracują na wsi i nie mają konta w internecie i uwaga - są ich milardy, a tych wyżej wymionych? Garstka, na jednej ręce policzycie.

Oczywiście wszędzie w wyżej wymionych miejscach - kobiety wyśmiewają się z niskich, brzydkich, zakolaków, biednych (to nawet nie jest dla nich z definicji facet, bo w ich definicji każdy "facet" zdradza, manipuluje itd. - to są cechy facetów 7+/10 z mordy/wzrostu) itd. i celują tylko i wyłącznie w wysokiego, przystojnego, pędzlowato-silno-włosego, bogatego faceta.

Według normcitwa to tylko mały margines i dosłownie WSZĘDZIE są te INNE kobiety, to moje pytanie, gdzie niby są te "normalne"? Te które nie mają konta w internecie i pragną niskiego, biednego, zakolatowego introwertyka? Chcecie mi wmówić, że istnieje wiele fajnych, samotnych lasek 6-8/10 z wyglądu i charakteru, które są singielkami, nie mają żadnego konta w sieci i czekają, aż brzydki incel z fajnym charakterm ich zagada?

Wy jesteście jacyś naiwni czy upośledzeni? Nie ma czegoś takiego, jak "inny gatunek" kobiet. Te wszystkie kobiety które są w siecie - na instagramie, tinderze, tiktoku - to są te same laski, które macie w szkole, pracy, siłowni, akademiku, piaskownicy. Tak, to są dokładnie te same kobiety, które widujecie na ulicy i w autobusie. Każda laska, która jest minimum 5/10 z wyglądu jest aktywna w social mediach - oczywiście nie oznacza to, że każda z nich będzie dodawała 100 zdjęc z wypiętym tyłkiem na instagramie czy wyzywać karłow zakalaków na tiktoku - ale zaprawdę mówie wam, każda z nich ma konto w social mediach w interncie, wiele z nich może mieć np: z 5 normalnym zdjęć i konto prywatne na instagramie.

Te co nie mają żadnego konta w interncie to są zazwyczaj brzydkie, grube (z lenistwa, nie z choroby) paszteciary 1-4/10.

Ale ale, każda z nich chce wysokiego, przystojnego, bogatego ekstrawertyka. Każda. I ta co ma konto na socialach, i ta co nie ma. Atrakcyjność faceta jest generyczna, każdej kobiecie podoba się dokładnie ten SAM typ faceta. Jedyna różnica jest taka, że jednej będzie się podobał CHAD w stylu tom cruisa, innej CHAD w stylu ben afflecka, innej chad blondyn 190, jeszcze innej chad brunet 188. Tak, kobiety mają różny gust - ale właśnie różnica jest taka, że ten różny gust polega na tym, że jednej podoba się wysoki na 188, drugiej wysoki na 190, trzeciej wysoki na 195.
Jednej wysoki, lekko przypakowy blondyn
Drugiej wysoki, średnio przypakowany brunet
Jednej gość zarabiający 15k
Drugiej gość zarabiający 20k

Na tym polegają różnice i skończcie z tymi fikołkami, że na tinderze/instagramie/tiktoku to inny gatunek kobiet, które nie sikają, nie jedzą, nie oddychają, mają fiolotową krew, inne DNA, nie widać ich na ulicy/autobusie/szkole/pracy tylko siedzą gdzieś w piwnicy. Użytkowniczki social mediów to MILIONY kobiet, a nie kilkadziesiąt tysięcy. Prawdopodobnie 8 na 10 kobiet w wieku 18-30, które widujecie na żywo, praca, ulica, szkoła - mają te social media i są spaczone. Pozostaje 2 nie mają konta, ale są brzydkie albo zaręczone od 20 roku życia, wyrwane z rynku matrymonialnego (do czasu rozwodu około 30-35 i doczekania się 2 bombelków na rynku ich nie ma ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°))

Znajdźcie mi chociaż 3 kobiety 6/10, które nie mają social media. Powodzenia.

Już wam wcześniej wytłumaczyłem, dlaczego kobieta może śmiać się z karłów/zakolaków/prawiczków na tiktoku, a na żywo tego nie powie. Bo w sieci ma poczucie anonimowości i atmosferę "żartu" więc może powiedzieć szczerze to co myśli i nie przejmować się hejtem. Wy myślicie, że to żart, żę to dla atencji, a ona ma z was bekę, bo to wszystko wasz #cope i one mówią wam między wierszami serio co o was myślą, a wy się nawet nie orientujecie

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
  • 37
Prawdopodobnie 8 na 10 kobiet w wieku 18-30, które widujecie na żywo, praca, ulica, szkoła - mają te social media i są spaczone.


@Pozytywny_gosc: Za bardzo zaniżasz. Ja bym powiedział, że w rzeczywistości to jest jakieś 94-96% kobiet. Jak patrzę po swoich znajomych na social mediach, to na 100 lasek może ledwie KILKA nie posiada żadnych zdjęć itp. A takich, które nie mają w ogóle kont na socialach to jest może
@Fekalny_okuratnik: dzisiaj mam dobry dzień, więc daje ludziom cien nadziei na #cope, ale masz całkowitą racje.

nie istnieje żaden inny gatunek mitycznej kobiety nie spaczonej przez social media. Każda jest taka sama, powtarzam, każda jest inna (i każda w swojej inności słucha sannah i jeździ na te same openery, festiwale itd)
P.....c - @Fekalny_okuratnik: dzisiaj mam dobry dzień, więc daje ludziom cien nadziei...

źródło: comment_1666029170E72LEuTjAwiHDLevRwcEQg.jpg

Pobierz
@Dejw983: i takie osoby jak ty masowo ruchają, a ja co mam dziesiątki tysięcy na koncie w krypto, akcjach, obligacjach i obcej walucie nie mam nawet tak podstawowej czynności jak seks, to jest niesprawiedliwe! Znowu potwierdzasz blackpill, można być biednym, bez statusu, a ruchać masowo po mefedronie laski w klubach!
@Pozytywny_gosc: To daj mi swój status społeczny i pieniądze a ja ci oddam swój ryj i wzrost człowieku każdy chce czegoś innego co z tego że rucham? Jak niemam kasy i #!$%@? kredytów? Ty tylko o tym wyglądzie #!$%@? bo nie zaznales ruchania a ja już mam wbite w te #!$%@? z tindera chcę ustabilizować swoją sytuację
@Pozytywny_gosc: Może i wygrałem na loterii genetycznej,ale to nie zmienia faktu ,że całe życie miałem pod górkę i nie pochodzę z bogatej rodziny myślisz,że po którymś razie jak umawiasz się na sex z tinderowka to jest tak zajebiście? Wcale nie jedziesz jak z automatu a jeszcze mam problem taki,że nie potrafię się zakochać także to też takie #!$%@? moje tak na marginesie
po którymś razie jak umawiasz się na sex z tinderowka to jest tak zajebiście


@Dejw983: oczywiśćie ze nie, ale wytłumacze ci jak to działa

Gdy nie masz seksu to myślisz tylko o seksie. Wszędzie widzisz seks, podryw, flirt, ruchanie, orgazm. Gdy masz seksu aż nadto to ci się nudzi i zajmujesz się czymś innym, ale raz na tydzień cię przycisnie i znowu myślisz tylko o ruchaniu, spuścisz cisnienie i znowu ci
@Pozytywny_gosc: Tutaj akurat masz rację jazdy dąży do tego czego niema,ale powiem ci,że nadmiar sexu też się może znudzić przerobiłem trochę tego przez te apki randkowe różowe chciały wchodzić w jakieś relacje,ale ja nie jestem gotowy na takie coś wolę bez zobowiązań mam 28 lat 188 wzrostu niebieskie oczy brunet i jestem suchoklatesem dość szczupła sylwetka,ale zauważyłem,że one wogole nie patrzą na sylwetkę bardziej na mordę i wzrost i to akurat
@Pozytywny_gosc:

Dobra, ja wiem że tu pokutuje pogląd, że kobiety jedno myślą drugie robią, ale wkładanie mi w usta słowa których nie miałam nawet na myśli, to skoorwesyństwo oraz ewidentna manipulacja, często stosowana tu przez wykopków chcących jak najwięcej złych cech przypisać różowym, czasem na siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AlienFromWenus: ja akurat uważam, ze kobiety mówią dokładnie to co chcą, często w social mediach na tik-toku w formie żartu, ale tez na weselach po pijaku i innych. To kołpairze czyli redpillowcy wmawiają sobie kłamstwa, że kobieta woli starego, siwego dziada redpillowca w wieku 35-40 ze zmarszczkami i zakolami niż swojego wysokiego, przystojnego - 25 letniego rówieśnika.

To był tylko żart, luzuj majty mirabelka