Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@farmaceut: @piotr_forsa: @Redbulltabak: @george_prosto_z_drzewa: wszyscy mówią że będzie lepiej, że nie warto, ze widocznie tak musiało się skończyć. Ale to nie zmienia faktu że dla mnie to co się wydarzyło to nieporozumienie. Nadal na samą myśl o tym lecą mi łzy, jak mi się przewiną jakieś zdjęcia z nim to czuję ścisk i że nie mogę oddychać. Nie mam siły. Czuję że straciłam swoją szansę na szczęście
@Nervva: nie chciałbym w żaden sposób bagatelizować czy ujmować Tobie... Rzucać trywialne teksty, że będzie lepiej. Każdy to przeżywał w mniejszym czy większym stopniu. Dasz radę dziewczyno.. Daj sobie po prostu trochę czasu. Na prawdę za jakiś czas będziesz się pukała w czoło, jak mogłaś tak myśleć negatywnie. Wszystkiego dobrego życzę Ci
@Nervva: i tak jeszcze przez jakiś czas będziesz mieć. Nie dawaj temu pożywki bo można się w tym zatracić. Skończone to skończone, popłakała to już starczy. Zakończ czas żałoby i idź dalej. Nie straciłaś szansy na szczęście bo jeśli by to była ona to by była.

Rób.cos dla siebie, nie jedz dropsów bo tylko sobie głowę rozwalisz. Idź do przodu, trzymam kciuki powodzenia :)
@grap32 no może i tak jest, ale nie czujesz teraz tego co ona i łatwo ci się wypowiadać na takie tematy. Wszyscy sypią radami i podrzucają fajne pomysły, ale tak naprawdę nic jej teraz nie pomoże oprócz czasu. I być może jeśli zdarzy się kiedyś kolejne rozstanie to poradzi z nim sobie lepiej niż teraz
@grap32 niczego nie kwestionuję, przyznaję ci rację, ale nie wiem co ona teraz czuje i nie chcę tego oceniać, prawdopodobnie wielki ból i cierpienie, ciężko w takim stanie zająć się swoją pasją i nie rozmyślać o byłym. Jeśli jej się udaje to super, jeśli nie to też okej, żałoba jest ważnym procesem.