Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego u innych ataki paniki trwają około 20-39 minut, a u mnie w potrafią ciągnąć się godzianmi, dniami, tygodniami? Zwłaszcza kiedy mam dużo czasu wolnego, wczoraj przez całe popołudnie miałem takie lęki, że masakra. Byłem z tym u kardiologa, endokrynologa, internisty i neurologa, zrobiłam masę badań - wszystko ok. Neurolog stwierdził, że to może być na tle nerwowym, dał skierowanie na terapię. Zapisałem się, chodziłem łącznie 4 lata, najpierw rok na NFZ, 3 lata prywatnie. Robiłam różne ćwiczenia relaksacyjne, mindfullnesy i inne i niestety uja to dawało poza chwilową ulgą po wizycie. Nie mam już sił, niech ktoś znajdzie na to #!$%@? magiczny sposób, bo się wykończę (,) Od tych lęków już tracę siły, chłop 29 lat, a czuje się na 79, strach pomyśleć co będzie za 10 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #nerwica #zaburzenialekowe #depresja #atakpaniki #psychologia #psychiatria #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637b4ea0079dfc321f97c68d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
NiebieskiTygrys: Mylisz zaburzenia lękowe uogólnione z atakami paniki. Atak paniki trwa maksymalnie 30 minut. Cyklicznie doświadczasz nasilenia objawów lękowych. Przede wszystkim idź do psychiatry, inaczej z tego nie wyjdziesz. Jak leki zaczną działać zostaniesz skierowany na terapię. Im krócej chorujesz, tym szybciej z tego wyjdziesz. Szansa na pełne wyleczenie jest większa im szybciej zaczniesz coś z tym robić. Najgorzej nic z tym nie robić i liczyć na cud. Objawy same nie
WolnyRycerzOgnia: nerwica lękowa.przechodzilem to samo 6 lat temu. bujalem sie po psychologach prze 2 lata i nic. zebralem sie w sobie i poszedlem do psychiatry , dostalem escitalopram 5 mg. u mnie sie sprawdzilo. nie mam nawrotow. bralem 4 miesiace wystarczylo. idz do lekarza dobierze leczenie pod twoje objawy
---

Zaakceptował: sokytsinolop
OP: > Najgorzej nic z tym nie robić i liczyć na cud.

Ale ja nie czekałem na cud, 4 lata chodziłem na terapię, w którą się angażowałem, zdrowo się odzywiałem, dbałem o wysiłek fizyczny, ale niestety nic to nie dało. To nie tak, że tylko narzekałem i nic z tym nie robiłem.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop