Wpis z mikrobloga

Różowa wysłała jakiś czas temu CV do jakiegoś tam gówno sklepu z meblami, a oni w odpowiedzi wysłali jej takiego sms-a.
Ja #!$%@?, casting jak do mam talent xDD
Filmik im nagrywać trzeba i prosić się pana janusza o stanowisko w jego gówno sklepie i robić z siebie klauna.
Mam nadzieję, że każdy kto tam składał CV miał na tyle #rigcz i nie robił z siebie pajaca.

#januszex #pracbaza #praca #bekazpodludzi
nocne_zwidy - Różowa wysłała jakiś czas temu CV do jakiegoś tam gówno sklepu z meblam...

źródło: comment_1669393199zpV6IHOjvvox9NJwn7yov2.jpg

Pobierz
  • 44
@nocne_zwidy: Lata temu aplikowałam do IK3A i tam też trzeba było nagrać krótkie filmiki z odpowiedziami na jakieś #!$%@? pytania typu: „Jakie przybory kuchenne polecił(a)byś klientowi?” XD srylion etapów rekrutacji, a to wszystko za jakąś zawrotną stawkę 17 ziko/h brutto i to w Warszawie xD jeszcze rekruterki mi powiedziały, że warto się przykładać do pracy, bo można po 3 miesiącach dostać podwyżkę 40 GROSZY/h brutto xD najbardziej żałosna rekrutacja w jakiej
@nocne_zwidy: Jeszcze mając na uwadze, że zarobki oscylowały w granicach minimalnej pensji… Ale za to wszystko w atmosferze wspaniałego tolerancyjnego korpo, które dba o środowisko XD Przepytano mnie z obsługi kompa (czy znam SAP itd) i aż sprawdziłam, czy przez przypadek nie wysłałam aplikacji na stanowisko kierownicze, ale nie, zwykły doradca klienta ma umieć tyle, co przełożony xD