Wpis z mikrobloga

@Poemat: zdecydowanie bezsensowny, na święta będziesz świecić razem z choinką a potem zgasniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zima jest, to trzeba na spokojnie, usiąść na kanapie, albo tylko s2 tluc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

A tak na poważnie, tak obserwuję i zastanaiwam sie co to bedzie latem. Wytrzymałość tlenowa konkretnie leci, inne aspekty tez dorzucasz. Obstawiam że ktoś sie szykuje by #!$%@?
@Hipodups: Ja też nie wiem, może pobiję rekord trasy spod bloku do mojej ukochanej cukierni ( ͡º ͜ʖ͡º)
IM w planach przede wszystkim.

Jeszcze ciekawostka - 100g węgli na godzinę nie robi mi już problemu. 70g cukier/30g miód w 500ml wody. Dwa takie podczas tego treningu łatwiutko.
@Poemat: 100g wegli na godzine kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam problem by skonsumować 65g liczac zapotrzebowanie na poziomie gram na kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu sie zapycham i na ogół jestem w okolicy 35-40g/h .
@churagan: jest takie ryzyko i jesli sie zle to zrobi to tak sie to kończy. By mocne interwały zimą sie udaly to imo - najpiwrw staż treningowy 3-4lata minimum. I albo jedziesz odwróconą periodyzacje, albo jak @poemat napierniczasz w pytę objętości, dorzucasz interwały ktore sa jakims procentem claosci i dbasz o regeneracje. Dbac zaczynasz juz na treningu jak on, wpieprzajac 100g wegli na godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°
@TypowyXD tylko rower, od pazdziernika wyszły dwa cykle trainerroad akurat. Skuteczne w podnoszeniu cyferek, ale zakłamuje rzeczywistosc i jest nie do utrzymania. Szczególnie jak ftp rosnie po 50w co 5 tygodni xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poemat: jak powyżej, zima to czas na robienie bazy, od połowy stycznia zacznij robić mocniejsze treningi żeby w kwietniu już mieć dobry podklad i na dwór