Wpis z mikrobloga

Jprd, jestem na terapii psychologicznej dziennej. W pewnym momencie pojawił się temat z ćwiczeniami wojska i zasadniczą służba. Zapytałem się terapeutki co sądzi o tym, to Ona,, Powinna wrócić, wtedy będą prawdziwi mężczyźni,,! Zapytałem się czy pani żartuję to ona z surowym wyrazem twarzy,, nie,,. Większość kobiet się z Nią zgodziła na sali. A niby #!$%@? mamy być sobą, XDDD

PS to nie jest stara baba, ma z 30 parę lat, tatuaż itd więc tym bardziej XD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpodludzi #wojsko #wojna #terapia #psychologia #psychiatria #depresja #logikarozowychpaskow
  • 116
  • Odpowiedz
W sumie babka ma racje bo młodziakom dzisiaj brakuje testosteronu i to jest fakt a nie wymysł. ALE jeśli pójście do okopów jest typowo męskie to co jest typowo damskie? Do garów albo do wyrka
  • Odpowiedz
@PochodnaFunkcji: Tak, też mnie boli, że za tym głosowali. Częściowo to wynika z tego co napisałam, a częściowo z tego, że jak zagłosują przeciw to każde Media będą Lewicę grillować, że nie chcą kraju bronić.
  • Odpowiedz
Niestety większość społeczeństwa ma sprany mózg patriarchalnymi wzorcami. Ale jak feministki mówią, że trzeba walczyć z patriarchatem i że każdy ma w sobie seksizm, a kobiety też podtrzymują patriarchat to słyszysz ból dupska, bo jak to tak kobiety obrażać.


@Oseghe: przecież jedyna partia która się wyłamała od głosowania za tą seksistowską ustawą to konfederacja. Lewica w całości zagłosowała za.

Feministki nie robią nic w kierunku równouprawnienia, wręcz przeciwnie - chcą zgarnąć
  • Odpowiedz