Wpis z mikrobloga

Jprd, jestem na terapii psychologicznej dziennej. W pewnym momencie pojawił się temat z ćwiczeniami wojska i zasadniczą służba. Zapytałem się terapeutki co sądzi o tym, to Ona,, Powinna wrócić, wtedy będą prawdziwi mężczyźni,,! Zapytałem się czy pani żartuję to ona z surowym wyrazem twarzy,, nie,,. Większość kobiet się z Nią zgodziła na sali. A niby #!$%@? mamy być sobą, XDDD

PS to nie jest stara baba, ma z 30 parę lat, tatuaż itd więc tym bardziej XD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpodludzi #wojsko #wojna #terapia #psychologia #psychiatria #depresja #logikarozowychpaskow
  • 116
  • Odpowiedz
@Kambiodolor2137: Jeśli to terapia grupowa, a terapeutka może takimi wypowiedziami wprowadzić atmosferę zaszczucia wobec osoby, która się nie zgadza z odpowiednim poglądem, to chyba nie jest dobra forma prowadzenia terapii? Tyle się pieprzy o "safe space" na takich sesjach, a tu wychodzi coś zupełnie przeciwnego. Terapeutka, nawet jeśli temat zostanie poruszony w grupie, to niech zachowa bezstronność i postara się ukrócić temat, skupiając się na ważnych rzeczach, a nie wyskakiwać z
  • Odpowiedz
@Arstotzkaball: Ja nie wiem, czy ona wie że psychologowie (płci obojga) są w rezerwie mobilizacyjnej. I że jako psycholog może zostać wezwana na ćwiczenia celem sprawdzenia gotowości do służby w czasie wojny.

Jak znów ją spotkasz to możesz zapytać. Jako psycholog ma większą szansę na mobilizację niż ty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
- terapeutka, jeszcze "z tatuażem" a więc juleczka - check
- nienawiść do mężczyzn - check
- kontrowersyjny pogląd na popularny temat - check
- inne kobiety przyklaskują - check
- nazwy ośrodka nie będzie bo coś tam - check

No tak, tak.
  • Odpowiedz