Wpis z mikrobloga

Jprd, jestem na terapii psychologicznej dziennej. W pewnym momencie pojawił się temat z ćwiczeniami wojska i zasadniczą służba. Zapytałem się terapeutki co sądzi o tym, to Ona,, Powinna wrócić, wtedy będą prawdziwi mężczyźni,,! Zapytałem się czy pani żartuję to ona z surowym wyrazem twarzy,, nie,,. Większość kobiet się z Nią zgodziła na sali. A niby #!$%@? mamy być sobą, XDDD

PS to nie jest stara baba, ma z 30 parę lat, tatuaż itd więc tym bardziej XD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpodludzi #wojsko #wojna #terapia #psychologia #psychiatria #depresja #logikarozowychpaskow
  • 116
@proceduralne: @Atx0937: @nyanian: @szarley: brałam to pod uwagę pisząc komentarze ;) tego, czy to bait, czy nie, się nie dowiemy. Niezależnie od prawdy, wiemy jaka by poszła informacja przez mirko: terapeuci są straszni, kobiety są straszne itd itp. Dlatego poprosiłam o dane tej pani, żeby a) móc pomóc OPowi (i innym potencjalnym pacjentom) b) żeby było wiadomo, że to jeszcze pewniej bait. No i na pewno pokazać, że
żadna normalna terapeutka nie powiedziałaby o swoich przekonaniach, a szczególnie w taki sposób. Śmiało możesz napisać skargę, mogę ci pomóc. Jeśli nie masz nic przeciwko, podaj jaki to ośrodek/imię i nazwisko tej 'terapeutki'.


@factoryoffaith_: xD i co jej zrobia, pogroza paluszkiem i tak to sie skonczy. Nigdy nie bedzie sie szarpal z julka z powodow ideowych.
@Arstotzkaball: Niestety większość społeczeństwa ma sprany mózg patriarchalnymi wzorcami. Ale jak feministki mówią, że trzeba walczyć z patriarchatem i że każdy ma w sobie seksizm, a kobiety też podtrzymują patriarchat to słyszysz ból dupska, bo jak to tak kobiety obrażać.

Obowiązkowa służba wosjkowa to koronny przykład jak te stereotypy działają i każdy kto popiera ją w stosunku do mezczyzn ma ujemne IQ albo zero empatii.

PS, polecam zmienić terapeutkę.
Ale jak feministki mówią, że trzeba walczyć z patriarchatem i że każdy ma w sobie seksizm, a kobiety też podtrzymują patriarchat to słyszysz ból dupska


@Oseghe: Najgorzej się robi jak najbardziej feministyczna partia w rządzie też popiera patriarchat, ale tylko w tych przypadkach gdy kobiety z niego korzystają.