Wpis z mikrobloga

Razer ma najwięcej wspólnego z dobrze marketingowaną chciwością, a nie gejmingiem. Każdy kto kiedykolwiek używał produktów Razera, wie że zachwalanie ich to w głównej mierze wyrzuty sumienia z powodu utopionej kasy.

Tak wiem, mają niezłe myszki. Niezłe dopóki nie weźmiesz jakiegoś Logitecha. Albo dobre przez półtora roku, bo się potem rozlatują.

Nie obchodzi mnie, że nie przejmujesz się jak ten sprzęt będzie działał za rok, bo kupisz nowy... To żaden argument. Tym bardziej, że za rok twój stary moze już nie mieć roboty. I wtedy kupisz kalulator.

Nie kupujcie tego. Przewartościowany sprzęt wypchany ledami RGB, żeby się lepiej sprzedało. Taaak wiem, że na youtube jest dużo pozytywnych recenzji. Dlatego wydali 183 miliony na marketing

Razer 2021: 1,6 miliarda przychodu, 183 miliony wydane na reklamę, 43,5 miliona zysku

#takaprawda #pcmasterrace #razer
  • 6
@mohabe: W moim Logu G703 przestał działać scroll po pół roku a support się wypiął, pomimo faktu że znany problem. Obecny G604 po roku ma wytarte plastiki na błyszcząco. MX Master 3 szary zaczyna się robić zielony. Tak więc wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mohabe od nich używałem tylko kamerkę i w porównaniu do Elgato który jest droższy o ponad 100% jakość wykonania jest lepsza tzn ta stopka na której spoczywa kamerka w Razer jest ciężka przez co się dobrze trzyma na monitorze w Elgato lekkie jak piórko niestety. Ale obraz na plus w Elgato i program do obsługi jakiś taki bardziej przystępny, mimo że u razera z tego co widziałem to masz wszystko znunifikowane do
@mohabe: W moim Logu G703 przestał działać scroll po pół roku a support się wypiął, pomimo faktu że znany problem. Obecny G604 po roku ma wytarte plastiki na błyszcząco. MX Master 3 szary zaczyna się robić zielony. Tak więc wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion Pewnie kwestia modelu. Tak jak z ich klawiaturami. W nowszych klawisze są malowane albo nie wiem jak robiene ale potem się wyciera