Wpis z mikrobloga

Mam 15g suszonego muchomora czerwonego, zostało mi tyle kupilem go zeby sie nacpac, ale zmiana planow. Zaczynam kuracje mikrodawkami, bede codziennie wieczorem zażywal pod jezyk mala ilosc a potem połykał, napisze po kilku dniach czy pomaga w jakimś stopniu na moje dolegliwości, zaczynam od dzis, zazyje wieczorem pierwszy raz
#ziololecznictwo #amanitamuscaria #depresja #schizofrenia #bezsennosc #narkotykizawszespoko #przegryw #grzyby #uzaleznienie #nerwica
  • 13
@rekkin muchomor to halucynogen, ale jego dzialanie wynika z antagonizmu na receptor GABA, dziala to prawie tak samo jak tabletki nasenne zolpidem, mowiac prosciej mozna stosowac muchomory tak samo jak zolpidem majac schizofrenie, wielu schizofrenikow ma zolpidem na sen od lekarza., i zadziala to pozytywnie, uspokoi, zmniejszy paranoje, itd a nie zwiększy. No i mikrodawki nie wywoluja halucynacji zadnych.
@trinty a czym on sie rozni? Korzystam z czerwonego bo jest popularny i mozna latwo go kupic w internecie, do tego nie otruje sie nim raczej bo ciezko go pomyiic z innymi grzybami, no i jest dobrze zbadany calkiem wiadomo jakie substancje tam są itd
@trinty U mnie w lesie to bieda jesli chodzi o takie grzyby, polegam.na tym co jest w internecie, raczej tego o ktorym piszesz nie da rady kupic w internecie, tylko czerwone są, wiec z nich korzystam
@daktylekN: Półtora miesiąca mikrodawkowałem. W sumie 15g to Ci na max 2 tygodnie starczy pod warunkiem, że będziesz 1g dziennie brać.

Ja brałem 1-2g rano i do 3g wieczorem.
Efekty - na pewno trzymam nerwy na wodzy. Mniej wybuchałem i łatwiej mi było dostrzec pozytywne aspekty wielu rzeczy. Na pewno łatwiej mi było zasypiać i jakość snu była wyraźnie lepsza.

Od razu ważna rada - popijasz sokiem z pomarańczy. Bez tego
@daktylekN: Niby tak, bo kwaśne środowisko. Ja, jak nie miałem soku to wyciskałem cytrynę i dolewałem wody. Trochę lepsze niż sama woda. Ale sok pomarańczowy jednak jest najlepszy.

Pamiętaj też, że możesz zupełnie inaczej zareagować niż ja.