Wpis z mikrobloga

Modne jest pisanie o rosyjskich botach, ruskich onucach bla bla...
Ale ja ostatnio zauważyłem ciekawą zależność. Zaczęło się od jednego użytkownika, który pomimo mojej próby merytorycznej rozmowy i nie mieszania w niej polityki czyt: wojenki (lewaków vs prawaków) ciągle musiał wplatywać na przemian słowa podobne do "prawak" , "konserwa" co wydało mi się już jakimś zaburzeniem, albo jakimś rodzajem fanatyzmu.

Wszedłem na profil delikwenta z ciekawości i okazało się, że jego 99% postów jest tej samej retoryki, czyli regularne wrzucanie zawistnych postów hejtujących prawicę itp, aż wrzuciłem wtedy to wtedy to mirkobloga: https://wykop.pl/wpis/70006773/nie-wiem-jak-to-nazwac-fanatyzm-to-na-pewno-ale-cz

I od tamtego czasu z ciekawości zacząłem wchodzić na profile osób, które porozumiewają się w podobnym języku/slangu i jestem w szoku. Nie wiem, czy to jakaś plaga fanatyków, których życie polega na wylewaniu jadu, nienawiści i pisaniu kilkunastu postów dziennie o "złych prawakach", czy to może jakiś rodzaj trolli? Dzisiaj natknąłem np. profil @she-wolf1993 , ten sam schemat = takich profili spotkałem już kilkanaście, a raczej rzadko tutaj wchodzę.
- SCREEN JAK COŚ SIĘ ROZWIJA -

#lewica #prawica #konserwy #lewackalogika #bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja #neuropa
Propagidator - Modne jest pisanie o rosyjskich botach, ruskich onucach bla bla... 
Al...

źródło: XDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 11
@Propagidator: A ty myślałeś że neuropa i konserwy tu są normalni?
Połowa zarówno jednych jak i drugich ma w dupie Polskę, kasę dostają w juanach/euro/rublach/szeklach/dolarach.
Oj ty naiwny.
Nie będzie silnej Polski, bo właśnie mamy od 30 lat pełno świadomych/nieświadomych pożytecznych idiotów bez kręgosłupa.
Ten statek tonie.
Jak coś zacznie się odjebywać, spieprzam do Czech.
Niech ten kraj zdechnie, bo nie ma tu przyszłości. A jak ktoś będzie chciał coś zmienić,
@Propagidator: obie grupy wiele się nie różnią. Każda spierdzielona na swój sposób ale łączy jej ten sam poziom nienawiści do każdego kto nie podziela ich poglądów. Różnią ich poglądy ale metody i zachowania mają dokładnie te same.
Ten pierwszy z twojego screena she-wolf to bardzo znany tutaj troll polityczny. Tag polityka mam na czarnej a pomimo tego kojarzę tego usera.
@Propagidator: Ten she-wolf to troll, który jest na rękę moderacji. Tworzy sztuczny ruch, triggeruje pewny target, więc moderacja odrzuca zgłaszanie go. Tak samo jak Jarii i pewnie wielu innych.