Wpis z mikrobloga

Tak trochę #!$%@?ąc od obecnych spraw Gurala, to ciekawi mnie pewna kwestia. Medią piszą Grzegorz G. pseudonim Gural z Poznania. Tacy przeciętni poznaniacy co nie słuchają DonGuralesko mogą skojarzyć, że chodzi o niego. A w artykułach padają słowa - pedofilia, dręczenie zwierząt. Do tego wpisując w Google "Gural" nie znajdziecie tam rapera w Poznania o takiej samej ksywce. Przeczytacie za to "Zasłynął wulgarnymi, przemocowymi, niebezpiecznymi filmami", jest o nagabywaniu nieletnich. No to są fakty, fraza "Gural" w Google, to dla DonGuralEsko jest to marketingowy i PRowy dramat. No może nie dramat, ale dość niewygodna sytuacja.

Widziałem jakieś oświadczenia itd. Ale powiem tak... oczekiwałem, że będzie to rozstrzygnięte w inny sposób. Że ekipa rapera Gurala, który na teledyskach świecił złotymi grillami na zębach itd. W stylu amerykańskim trochę. Że jego koledzy nie podjechali i nie "poprosili" Guralka5 o to, aby przestał używać tej ksywy. Mam na myśli moment, gdy jeszcze był to "patostreamer" wg tych gazet poznańskich. Wtedy był czas na reakcję, który DonGuralEsko przespał. Czyżby groźnie było tylko w tekstach? A gdy jakiś nochal szarga mimo wszystko uznaną markę "Gurala" w Poznaniu, to nie ma reakcji? Dziwne.

Jedni rapera lubią inni nie, mam to gdzieś, tutaj o co innego chodzi. Mam oczywiście jego parę fajnych kawałków np. "Cisza", ale tu nie chodzi o przepychanki między fanami i przeciwnikami muzyki, tu chodzi o dyskusję na inny temat.

Dobra, takie tam moje wypociny, scrolluj dalej wykopku. Miłego wieczorku i smacznej herbatki.

#gural #donguralesko #patostrimy #patostreamy #poznan (tak, otaguje, może mieszkańcy coś wspomną jak to odbierają) #danielmagical (dla zasięgu, ciul tam) #guralek #hiphop #rap #polskirap
  • 10
@OnKujajor91: Gural i reszta raperów z Poznania tak naprawdę się cieszyli z fejmu patostrimera Gurala. tu zadziałała metoda - "nieważne co o tobie mówią, ważne by mówili jak najwięcej". ściemniali, że mają znak zastrzeżony, że będzie pozew sądowy itp. a tak naprawdę nic nie zrobili. to są takie same farmazony jak i on. i jeszcze Wykopowi dziękowali za akcję :D. niech gniją razem z naszym Guralkiem.
@OnKujajor91: badałem temat bo sam chciałem sobie zastrzec jako pierwszy pseudonim "Odyn" ale w Polsce jest to PRAWIE nie możliwe i ten film z całym szacunkiem do DonGuralEsko był zwykłą mitomanią (prawdopodobnie pod wyświetlenia) a co niestety najśmieszniejsze to przez to ma ucinanie zasięgi na youtube()

Jedyna rzecz którą znalazłe na ten temat to:

Z pomocą w sprawie ochrony pseudonimu artystycznego przychodzi prawo własności przemysłowej, które umożliwia
@OnKujajor91: WPIS Z MIKROBLOGA
Skopiuj link

OnKujajor91
OnKujajor91
14 godz. i 50 min. temu
+
Tak trochę #!$%@?ąc od obecnych spraw Gurala, to ciekawi mnie pewna kwestia. Medią piszą Grzegorz G. pseudonim Gural z Poznania. Tacy przeciętni poznaniacy co nie słuchają DonGuralesko mogą skojarzyć, że chodzi o niego. A w artykułach padają słowa - pedofilia, dręczenie zwierząt. Do tego wpisując w Google "Gural" nie znajdziecie tam rapera w Poznania o takiej