Wpis z mikrobloga

Dobra, zrobiłem trochę rozeznanie na własną rękę to usunąłem poprzedni wpis z pytaniem.

Po kilku godzinach czytania i oglądaniu YT wybrałem 4 imo najciekawsze modele pod moje wymagania.

REALME GT Neo 3 12/256GB ~2600 zł - Wygląda trochę słabo, z tymi paskami to taki "dresiarski design" Za to za 2300 jest taki troche cringowy z goku na tyle, ale w sumie można to obejść jakimś etui. Na plus 256gb.

OnePlus 10T 5G 8/128GB ~2600 zł - Widzę, że OnePlus zapowiedziało dłuższe wsparcie, ale nie ma jeszcze pewnego info, czy modele 10 też będzie obejmować.

Samsung Galaxy S21FE - ~2600zł - Tutaj właśnie jeszcze 4 lata wsparcia to świetna informacja, ale cenowo niby jest w paru sklepach za te 2600, chociaż w większości jednak 2999.

Motorola Edge 30 Fusion 2500 zł - najlepszy dla mnie jeśli chodzi o wygląd, reszta też wypada całkiem solidnie w tej cenie, chociaż tu w drugą stronę, wsparcie mocno niepewne.

Tak na moje, ale ja się nie znam dlatego pytam, to ten realme(chociaż dla mnie to całkowicie nieznana marka) chyba najlepszym wyborem będzie?
Licząc, że z telefonu będe korzystał 3-4 lata o ile wcześniej się nie zepsuje.

#telefony #android #smartfony
  • 2
wsparcie mocno niepewne.


@ytong1918: Motorole dostają co miesiąc max 2 aktualizacje systemowe, a dodatkowo prawie wszystkie modele dostają po min. 2 duże aktualizacje do kolejnej wersji androida
@ytong1918: Realme GT Neo 3 : najbardziej wydajny energetycznie chip z tych 4, bateria będzie trzymała najdłużej, wydajność którą da się utrzymać po 15+ minutach intensywnego użytkowania będzie najwyższa z tych wszystkich.

OnePlus 10T ma lepszy chip pod względem GPU ale jako że gry w smartphonach i tak są w głównej mierze ograniczone przez CPU to nie ma to dużego znaczenia. Trochę mniej wydajny energetycznie chip niż dimensity 8100 w gt