Wpis z mikrobloga

@jtag skoro czlowiek jest tylko ssakiem naczelnym to wskocz sobie do malpek w zoo i będziesz ze swoimi. A tak poważniej to straszne fikołki ideowe popełniasz. Skoro zabicie psa według ciebie jest gorsze od aborcji, to weź pogadaj z kobietą której wyszedł pozytywny test ciążowy i czy według niej nosi w sobie coś gorszego od psa? To tak najprościej tłumaczę. Człowiek jest od początku człowiekiem.
  • Odpowiedz
@pablosz5:

@jtag skoro czlowiek jest tylko ssakiem naczelnym to wskocz sobie do malpek w zoo i będziesz ze swoimi


Przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem - może uda Ci się zrozumieć, a jak nie to raczej Ty powinieneś wskoczyć do tych małpek. Mógłbym Ci wytłumaczyć co miałem na myśli, ale szczerze? Dyskusja z kimś kto woli rzucać obelgi zamiast dyskutować merytorycznie, mnie w tym momencie nie interesuje.

A tak poważniej to straszne
  • Odpowiedz
ostatnimi ludobójstwami dzieci były prowadzone przed kościół rzymskokatolicki na terenie Kanady.


@ItsGrN: dlaczego kłamiesz? Już dawno ta informacja została zdementowana i wyszło, że to kolejny lewacki fake news szkalujący KK, dla takich jak ty ludzi z niskim iq co chcą takich bzdur słuchać bez względu czy to prawda czy nie, byle utwierdzać się w swoim ideologicznym przeświadczeniu na dany temat.

https://nypost.com/2022/05/27/kamloops-mass-grave-debunked-biggest-fake-news-in-canada/
  • Odpowiedz
@Kryspin013: A czy tylko w trakcie dyskusji akademickiej trzeba się prawidłowo wypowiadać? Myślałem, że zawsze. Poza tym czy to nie jest hipokryzja z twojej strony? Komuś zarzucasz że popełnia błąd bo czegoś nie odróżnia a sam popełniasz błąd w swojej wypowiedzi


@LazyInitializationException: Ziomek, ale ja ci przyznałem rację. Napisałem, że użyłem skrótu myślowego.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Zachowujesz się jak nastolatek. Mógłbym podać ci mnóstwo argumentów ale nie wydajesz się osobą na którą warto poświęcić mój czas


@Narhek: napisał mi tu gościu ze swoim żalem emocjolanym i praktycznie zero jakichkolwiek argumentów.
  • Odpowiedz
@Satyr:

@Ulyssos: przecież ludzie w śpiączce w szpitalach też nie mają świadomości.

Ale mieli, a płód jeszcze nie. Także żadna strata.

To można ich zabijać?

Raczej nie.

I w sumie dlaczego świadomość ma o tym decydować?

A dlaczego nie? To świadomość stanowi o tym, że jest się człowiekiem, a nie biologiczny kadłub na dwóch nogach
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Jaki żal emocjonalny? Jest mi jedynie żal zwolenników aborcji ponieważ są zmanipulowani. A jednocześnie nie chce mi się tobie bardzo tłumaczyć czemu jesteś zmanipulowany, ponieważ zachowujesz się niedojrzale a nie lubię obrzucać się łajnem

Masz zdjęcie 23-tygodniowego „zarodka” i „zlepka komórek”. Przeżył wczesny poród
N.....k - @Kryspin013: Jaki żal emocjonalny? Jest mi jedynie żal zwolenników aborcji ...

źródło: AA198C7E-B827-4D1B-83BE-B23CEC2F471E

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: To się cieszę że masz jednak jakąś moralność. Wstawiam zdjęcia z 23 tygodnia nie żeby kogoś oszukać ale ponieważ w USA jest legalna w wielu stanach do 23 tygodnia (albo i dalej). Wszędzie gdzie na niebiesko i na zielono na zdjęciu.

Czy aborcja przy 12 tygodniu już nie jest zła? Moim zdaniem jest, ponieważ nadal jest to życie i nadal jest to odrębny człowiek rozwijający się samodzielnie.

Z pomocą matki,
N.....k - @Kryspin013: To się cieszę że masz jednak jakąś moralność. Wstawiam zdjęcia...

źródło: 724A2FA7-1540-4EAB-BCF9-38190CBB5D66

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: To się cieszę że masz jednak jakąś moralność.


@Narhek: #!$%@? typie, nawet nie czytasz co napisałem, wymyślasz jakieś chochoły jak cię na tym łapię to odwracasz kota ogonem xD

EOT bo szkoda czasu na kogoś kto dyskutuje sam ze sobą. Jeszcze ten tekst o aborcji jako antykoncepcji xD
  • Odpowiedz
chyba nie czytałeś co pisałem i wklejałem wyżej


@Kryspin013: no co tam wkleiłeś? Powołałeś się na konsensus naukowy, a potem wkleiłeś artykuł, że konsensus naukowy jest taki, że ludzkie życie zaczyna się od poczęcia. Gratuluję.
  • Odpowiedz
@kompek: nah mordo, osób które "zmieniają płeć kilka razy w ciągu dnia" jest mało. A to że dajesz się baitować na czanowe kampanie to już nie moja sprawa. Przeczytaj sobie swój komentarz i zobacz, ile w nim jest buzzwordów. A poza tym, nie ma tolerancji dla braku tolerancji. Dla innych ras, osobowości czy orientacji nie mam problemu. Za to do pomysłów/idei prowadzących do stygmatyzacji jakichś grup ani trochę.
  • Odpowiedz