Wpis z mikrobloga

#controlling #finanse #korpo #analitykfinansowy #korposwiat #zarobki #krakow #praca #pracbaza #rachunkowosc #bpo #ssc #excel #pracazdalna

Hej, szukam osób pracujących w controllingu. Chciałbym się mniej więcej zorientować o ile mogę zawołać $ na rozmowie na mida. Mam 2,5 roku doświadczenia w finansach w korpo, w tym ponad rok w obecnej pracy jako analityk finansowy. Umiem SQL i jeśli to pomoże mam też skończone studia z finansów i controllingu. Miasto to Kraków. Będę mega wdzięczny za odpowiedź, za wszelkie tipy na rozmowę również:D
  • 10
@Big_Salceson: gówno prawda xd
@zvbxjstwxlirxcznx ja bym powiedział, że 8-14k w zależności od firmy i wszystko powyżej 12k będzie całkiem sporą kwotą
Rekrutuję się teraz na kontrolera i widełki jakie podają firmy nie są aż tak wysokie. Ok zdarza się te 15k, ale nagle się okazuje, że nie ma zdalnej pracy np.
Widełki po 16k+ w górę w 90% od strzała jest się odrzucanym. Na to trzeba już więcej expa mieć
@zvbxjstwxlirxcznx: a możesz bardziej opisac co robiłeś przez te 2.5 roku? Bo lata, latami ale pytanie co umiesz i co robiłeś. Na ten moment widełki od 8k do 15k podawane przez mirków wyżej są zrozumiałe, podałeś mało detali.