Wpis z mikrobloga

Nie będę się zbytnio zagłębiał w szczegóły, ale dostałem wypowiedzenie. Jest mi przykro i smutno, bo jeszcze nigdy nikt mnie nie zwolnił. Pracuję do końca czerwca. Sytuacja o tyle nieciekawa, że na utrzymaniu cała rodzina i kredyt. Żonie nie przedłużyli dwa lata temu umowy po porodzie po 2 latach współpracy, a teraz nikt nie chce jej zatrudnić, bo każdy domyśla się, że jest młodą matką.

No więc jak by ktoś szukał Linux administratora to chętnie podejmę się tematu rozmowy o pracę. Jakakolwiek pomoc mile widziana. Od piątku będę rozsyłał CV.

#pracbaza #praca #pracait #linux #zalesie
  • 119
@pietryna123: to jest podejście na zasadzie czy potrzebujesz pracy, czy czekasz na tę jedyną. Jak masz firmę z perspektywami (korpo o wysokiej kulturze) to robota trochę poniżej kompetencji lub obok twojej specjalizacji też dużo da, bo łatwiej będzie Ci się ruszyć na zasadzie transferu wewnętrznego niż otwierać drzwi od nowa + nie wygląda to tak strasznie w CV jak kilkuletni okres nicnierobienia.
Odnośnie CV. Jak ktoś wyżej wspomniał. Żadnych zdjęć, żadnych
@Ulfric_Stormcloak kobita po dwóch latach pracy czyli pracowała 4 miesiące (3 na umowie wstępnej, dostała pewnie na rok albo dwa kolejną i po miesiącu uciekła na zwolnienie), 8 na zwolnieniu i rok na macierzyńskim. To jest właśnie socjal i patologia, przypomnę tylko wykopkom bo w Polsce nie ma zasiłków dla bezrobotnych. Wychodzi na to że programiści 15 k to żebraki korzystające z socjalu + 500+ i wysmiewajacy ludzi którzy są bezrobotni i