Wpis z mikrobloga

Dziewczyna od niedawna ma problemy z miesiączką, niezbyt obfita + boli ją brzuch, zdecydowała się na pierwszą wizytę u ginekologa. Wolała do faceta, choć według mnie to nie powinno mieć znaczenia (teraz nie jestem pewien). USG nic nie pokazało, zapytał ją czy współżyje i się zabezpiecza, odpowiedź twierdząca jako że jesteśmy normalną parą. Stary k**as bo inaczej nie mogę tego nazwać nagle dostał białej gorączki i zaczął się wydzierać aż dziewczyna wybuchła płaczem, aż pielęgniarce zrobiło się ewidentnie głupio, nastraszył ją że pewnie jest w ciąży i skierował na dodatkowe badania. Wkurzyłem się jak mi o tym opowiedziała, zwłaszcza że bardzo to przeżywała jako że jak wspomniałem była po raz pierwszy. Oczywiście nie ma opcji żeby tam wróciła, i choć dziewczyna mówi że woli sprawę zostawić za sobą najchętniej bym to gdzieś zgłosił. Takie stare pryki na zadupiach czują się jak królowie życia, z prawem do diagnoz moralnych i wycieczek osobistych.
#medycyna #ginekologia #lekarz #rozowepaski #zalesie
  • 8
@Patol0g: niech sprawdzi tarczycę i prolaktynę dziewczyna. I koniecznie do innego ginekologa idźcie, powinien zlecić też inne badania.
Nie wyobrażam sobie być tak potraktowana przez jakiegokolwiek lekarza!