Wpis z mikrobloga

159 772,34 - 11,07 = 159 761,27

Ciutkę mi się zaspało - grzebałem w ustawieniach i wyłączyłem budzik, przez co obudziłem się sam ale dopiero 5 minut przed piątą. Jakiś leń mnie dopadł i strasznie się ślamazarzyłem, przez co wystartowałem dopiero o 5:20.
Pogoda idealna. Na termometrze 8 stopni, Słońce już pięknie grzało i powiewała lekka bryza. Nogi same niosły, tym bardziej że żona przypomniała rano że chce wcześniej wyjść. Odruchowo trochę przyspieszyłem - i jak jeszcze trafił się odcinek z górki to już mi tak zostało i sobie śmigałem w prędkościach okołoprzyzwoitych (ʘʘ)

Biegło się naprawdę przyjemnie, nawet na końcowym podbiegu udało się utrzymać tempo poniżej 5:00/km ()

Bułki kupione, obwarzanki kupione, kaczuszki pozdrowione. Może bieg krótkawy, ale było super (ʘʘ)

Miłego wtorunia!

#enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow #sztafeta
Pobierz
źródło: 28CC0DA5-473A-4A5A-B537-9940DAF0CBA2
  • 8
@yoda-komoda: no widzisz, a ja bym za to chciał wydłużyć krok xD Nikomu nie da się dogodzić ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mam koleżankę co ma jeszcze wyższą kadencję, jak z nią biegnę to jestem jak silnik wolnoobrotowy koło karabinu maszynowego xD
@enron: nie przestaje mnie zadziwiać Twoja kadencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@archates: pamiętam, jak na początku gdy zmieniłem telefon na taki który mierzy kadencję, pojawiały się tu wątpliwości co do tego pomiaru. Sam trochę wątpiłem, do tego stopnia że w końcu spróbowałem liczyć ręcznie i cholera nie chciało wyjść inaczej xD