Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
świeżynka ze mnie na tagu, dlatego potrzebuję waszego wsparcia. Około 3,5/4 miesiące temu wszedłem w redukcję, waga maksymalna 122 kg, obecnie 115/115,5 przy wzroście 183 cm. Średnio 2,5k kcal dziennie.
Mam pracę typowo siedzącą przy kompie, bez spontanicznych aktywności.
Treningi opieram na 1,5h zajęć boksu na wysokiej intensywności i raz w tygodniu 60 min cyclingu. Dołączyłem do tego raz w tygodniu FBW na siłowni, ale nie wiem czy to nie za mało aby nie utracić mięśni? Na siłowni raz w miesiącu są pomiary z jakiejśtam lepszej wagi - wydruk pokazał 80 kg mięśni (długo trenowałem piłkę nożną więc nogi mam mocno #!$%@? więc pewnie to może trochę przekłamywać wynik). Celem jest zrzucanie wagi z zachowaniem zdrowego rozsądku. Czy myślicie, że takie 3 treningi w tygodniu wystarczą by z tak dużej masy zejść do normalnej sylwetki z zachowaniem 2,5k kcal czy dołożyć do tego jeszcze jeden trening siłowy i ewentualnie obciąć kalorykę? Pozdro dla was.
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #redukcja
  • 6
@kvmel: Jeżeli obecne temp chudnięcia niecałych 2kg na miesiąc ci pasuje i chcesz schodzić jeszcze z półtorej roku do wagi ~80-90 to zostaw tak jak jest, jak chcesz szybciej zredukować to obetnij kalorie albo zwiększ aktywność fizyczną ¯\(ツ)/¯