Wpis z mikrobloga

O tym wypadku usłyszała chyba cała Polska. Większość zobaczyło te zdjęcia wraku. I jestem teraz niezwykle ciekaw jaka będzie reakcja? Czy młodzi gniewni Beemiarze i im podobni którzy to widzieli wyjadą sobie jak gdyby nigdy nic na polskie drogi i nadal będą "#!$%@?ć z głową"? Czy ci ludzie są tak przekonani o swoich "umiejętnościach" że nie zmuszą ich takie obrazki do refleksji?

#wypadek #polskiedrogi #prawojazdy #motoryzacja #przemyslenia
Larsberg - O tym wypadku usłyszała chyba cała Polska. Większość zobaczyło te zdjęcia ...

źródło: temp_file1503374868096782562

Pobierz
  • 28
Czy młodzi gniewni Beemiarze i im podobni którzy to widzieli wyjadą sobie jak gdyby nigdy nic na polskie drogi i nadal będą "#!$%@?ć z głową"?


@Larsberg: nie jestem już młody, ale na pewno jestem gniewnym beemiarzem (tak że niektórzy dziś mi życzyli śmierci xD) i nie zdarzyło mi się w takim miejscu tak #!$%@?ć

W Krakowie są miejsca gdzie można łamać przepisy ruchu drogowego nie narażając przy tym nikogo, więcej opisałem
@Larsberg: nic się nie zmieni. Niestety znam takich ludzi, mlodzi głupi z miasteczka pod dużym wojewódzkim miastem, jeździli po pijaku i #!$%@? zawsze grubo ponad 100 wszędzie. Pewnego dnia mieli wypadek, mocne dachowanie na polu, mieli szczęście że nic im się poważnego nie stało. I jaka była ich reakcja? #!$%@? jeżdżą tak dalej. Dopóki któryś z nich nie zginie to się nie ogarna, a nawet wtedy nie wiadomo, a wiem to
@Larsberg: To jak z bezmózgimi motocyklistami... Ile to już było wypadków, nagrań.. Wielu zginęło nie popełniwszy błędu, (poza dostosowaniem prędkości), ot, bo jakiś niedowidzący dziadek sobie wymusił. Każdy myśli że jego to nie spotka, albo ma wywalone, YOLO i te sprawy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Larsberg: Ja już dawno nie widziałem #!$%@?, oprócz kierowców tesli. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby w centrum miasta tak szybko jeździć- zrozumiałbym na pustej autostradzie nocą czy jakiejś drodze przez pustkowie na której w nocy nie ma ruchu, ale ten małolat to raczej nie miał i nie ćwiczył umiejętności tylko szpan, a serio to i tak nie wyhamowałby.
Czy młodzi gniewni Beemiarze i im podobni którzy to widzieli wyjadą sobie jak gdyby nigdy nic na polskie drogi i nadal będą "#!$%@?ć z głową"? Czy ci ludzie są tak przekonani o swoich "umiejętnościach" że nie zmuszą ich takie obrazki do refleksji?


@Larsberg: Tak, bo są głupi jak but