Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Sobie dzisiaj przypomniałam dlaczego tak długo nie zmieniałam pracy, rozmowy kwalifikacyjne to tak zj*bany wynalazek, ja kłamie, on kłamie i wszyscy gramy głupa, że chodzi o coś więcej niż wymiana usług na zadowalających nas warunkach. Powinni to ograniczyć to testów technicznych i wymiany warunków dot. zatrudnienia, zamiast odwalać ten cyrk jeszcze w 3 etapach.

Typ mnie pyta o rzeczy pokroju co mnie motywuje do pracy czy jakie mam cele zawodowe, czekałam na pytanie o plan 5 letni. Motywuje mnie kasa, celem jest zarabiać jak najwięcej w sposób najciekawszy i najbardziej rozwojowy jak się da, a za 5 lat to mogę już nie żyć. Zwiększyłam obroty w dziale o 800% w 3 lata, a mój szef w końcu kupił sobie auto za ponad milion - to jest k*rwa istotne, a nie pierdoły o wadach i zaletach. #hr #korpo #rozmowakwalifikacyjna #pracabaza #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
to jest k*rwa istotne, a nie pierdoły o wadach i zaletach


@mirko_anonim: dla ciebie

Pracodawca chcę mieć grupę pracowników, którzy będą się między sobą dogadywać, nie konkurować między sobą, tylko w spokoju generować zyski.

Po twoim wpisie widać że masz problemy z komunikacją i wydaje ci się że wszystko wiesz lepiej. Tacy pracownicy to problem.

A te cyrki, służą właśnie po to, aby odsiac takie osoby.
wystarczylo szczerze odpowiedziec co w tym złego


@programista15cm: Zależy na kogo trafisz. Jak się trafi hrówka z kijem w dupie to będzie ostatnia rozmowa :D

@mirko_anonim Częściowo to pierdoły ale prawda jest taka, że rozmowy kwalifikacyjne to w większości pogadanka o tematach około pracy, żeby wyczuć czy ktoś:
1. Zna się na temacie
2. Nie jest toksycznym pajacem, który rozwali zespół.
Po twoim wpisie widać że masz problemy z komunikacją i wydaje ci się że wszystko wiesz lepiej. Tacy pracownicy to problem.


A te cyrki, służą właśnie po to, aby odsiac takie osoby.


@Ulfric_Stormcloak: i to jest zasadniczy problem, bo jak zrobię uczciwe CV to nie dostanę się na stanowisko bo jestem overqualified, a jak zrobię ubogie to jestem underqualified. Jak zrobię prawdziwe, to pracowałem jako freelancer i dla korpo to nie