Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@T1oo: moja zaraz będzie miala 20 lat - w sumie to chyba w tym roku stala sie pelnoletnia. Dalej dzial, i od zawsze na zamiennikach za 2zl xD we firmie pokupilem kilka w tym zamiast duzej kyocery ktora wiecznie sie #!$%@?, wiekszego brothera i od 2 lat spokoj swiety, tylko tonery wymieniam, w kosztach serwisu tamtej juz sie 5 razy splacila
@T1oo: mam jakiś starszy model już od 16 lat i dalej drukuje. Co prawda pojawiły sie jakieś pasy na wydrukach bo tusz zaschnął na głowicy przez to że jakis czas stała nieużywana ale też nigdy nie było z nią problemów. Tusze zamienniki po 1,5zł i jazda. Jak kiedyś będę potrzebował jesczcze drukarki to tylko Brother
@T1oo: a mój brother sie #!$%@?ł po roku bo nie drukuje mi dobrze kolorów i czasem drukując na A4 na środku z dołu lub góry taką czarną grubą przerywaną linię drukuje... pewnie przez stosowanie zamienników tuszy i jakieś zatkanie na głowicy. W każdym razie niesmak mam. Jak widze bardzo odosobniony niesmak bo wszyscy chwalą
@T1oo: u rodziców jest jakiś brother mfc250c czy coś takiego z 15 lat i śmiga na zamiennikach za grosze xd nieraz przerwa w drukowaniu z rok i działa zajebiscie
@T1oo: DCP-J105 to jeden z lepszych moich zakupów w życiu. Jak zawsze konfiguracja drukarki to była dla mnie droga przez mękę, na równi z nauką niemieckiego, tak tutaj wystarczyło zainstalować sterowniki ze strony i działa niezawodnie od lat. Tusze kosztowały ostatnio jak kupowałem 40 zł za komplet, nie wiem jak teraz bo dalej je mam - od jakichś 4 lat xD czasem jakiś kolor zaschnie, ale wystarczy dwa - trzy czyszczenia
@T1oo U mnie w robocie taka bardzo podobna była.. wifi, wyświetlacz no prawie to samo. Wystawili pod kubeł bo nie drukuje.. Wziąłem ją jako elektro śmieć za friko. W domu po 10 minutach chodziła jak marzenie( ͡º ͜ʖ͡º) Głąb informatyk czy kto z it nawet nie użył funkcji czyszczenia głowicy. Ja tej funkcji użyłem i mam kombajnik w domku od jakichś czterech lat ( ͡°(