Aktywne Wpisy

Czoso +247
Nie mogę przestać myśleć o tym, ze o #afera #lekarz100k dowiedzieliśmy sie tylko dlatego, bo jakiś losowy twitterowicz wyciągnął publicznie dostępne oświadczenia podatkowe. I tylko dlatego sie to udało. Bo nie trzeba było bylo dostepu i narzędzi.
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
źródło: image
Pobierz
Lewusx +53
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz




Ciekawi mnie czasami co czują studenci/absolwenci prawa, porównując swoje zarobki do ludzi z IT XDD
Przecież to jest jakaś przepaść. Kiedy jedni wysyłają CV dzielnie walcząc o możliwość darmowych praktyk, no dobra, niech będzie że dostają to minimalne wynagrodzenie... W tym samym czasie ich rowiesnicy z it dostają grube tysiące na konto.
Taki absolwent AGHu z 3-4 latani doświadczenia bez problemu dostaje 15k, a w niedalekiej przyszłości perspektywa na więcej.
A taki absolwent prawa? MAMOOO kup garnitur XD Jak Ci rodzice muszą być zmęczeni finansowym wspieraniem tych wielkich prawnikow. Wystarczy poczytać prawnicze fora jak tam słabo w zawodzie, mnóstwo postów patrzy w stronę IT z zazdrością
#pracbaza #pracait #programowanie #prawo
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Z początku jak czytałem o błaganiu o choćby darmowy staż, to byłem przekonany, że piszesz o IT xD
źródło: t3qkhrohrh321
Pobierz@mirko_anonim: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Konieczny-etat-zamiast-zlecenia-lub-samozatrudnienia-8586181.html xDDDDDDD
ludzie po 5-10 latach doswiadczenia zarabiaja mniej niz ludzie w IT po roku-dwoch
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
srednia brutto to 6000 zl po 5 latach od skonczenia studiow.
dla porownania dla it to 11 000 brutto