Wpis z mikrobloga

Warto brać venu 2 plus? Raczej dla amatora. Głównie rower, spacery, pływanie na basenie (może bieganie w przyszłości xD, podobnie jak siłownia), czy poczekać na venu 3?
Różnica cenowa trochę spora

#garmin
  • 13
@07zglosSie: Panie, też mam raczej mały nadgarstek bo ważę jakieś 64 kilo i taki Forerunner 935 czy 955 są spoko. Ot, myślę, że zegarek z tarczą (chyba) 45 mm (rozmiar standardowy u garmina) będzie spoko na Twoją rękę.
@cohontes: @echelon_ Co do forerunner i samego biegania, to akurat tej dyscypliny (bieg) moze byc najmniej u mnie.
Zależy mi też na tych systemach monitorowania snu itp. Niektóre modele mają tę opcję przypominania o nawodnieniu co też jest na plus dla mnie
@07zglosSie: Ale wiesz, że nie trzeba biegać mając forerunnera? Nikt tego nie sprawdza! Nawet nazwa forerunner nie ma nic wspólnego z bieganiem. Mimo wszystko idź w forerunnery lub fenixy bo to są zegarki sportowe i dostarczają znacznie więcej danych niż seria venu.
@bejt: @07zglosSie fr255 zwykły wyświetlacz bez dotyku. Venu 2 ładniejszy z dotykiem. Jeśli na start potrzebujesz bardziej Smart niż sport zegarka pomyśl o opasce Huawei band 7 lub 8. Sam miałem przed fr255 Huawei band 7 i tęsknię za tym pięknym wyświetlaczem. Ale chciałem spróbować garmina ,fr255 ma dokładny GPS opaska nie ma gps(dane pobiera z GPS telefonu).