Wpis z mikrobloga

Elo mordechaje!

Szukam szukam neoprenów na kolana, co by poprawić stabilizację siadu. Efekt uboczny w postaci + xkg mile widziany. :p Mógłbym postawić na SBD zamknąć temat, ale też fajnie byłoby coś przycebulić. No i co istotne, to nie chciałbym czekać na przesyłkę dłużej niż kilka dni.

Nowe Monstery nadal trzymają poziom? Nówki niebieskie są trudno dostępne, a w ofercie są inne 7mm w niezłej cenie. Choćby te poniższe po promce. O substytutach na już się nie orientuję. ;/

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
PiccoloColo - Elo mordechaje!

Szukam szukam neoprenów na kolana, co by poprawić stab...

źródło: temp_file1466662638345722958

Pobierz
  • 15
  • 0
@RobinSchudl @Kasahara

Nie operuję precyzyjnym slangiem siłownianym. :D
Manualnie chodzi mi głównie o poprawę 'wybicia' przy ATG i pewność podczas schodzenia w te rejony. Super ciasnych nie potrzebuję, ale też celuję w co najmniej rozmiar niżej niż dedykowane.
@Kasahara: powiedz, że nie miałeś na sobie neoprenów nowej generacji (Titany/Inzery/Strenghtshopy) bez mówienia że nie miałeś na sobie nowych neoprenów.

@PiccoloColo Te wymienione przeze mnie dodają kg i stabilizację, Titany chyba są najbardziej sztywne ze wszystkich, ale do tanich nie należą.

SBD ogrzewają staw i są w miarę na lata (chyba że bierze się 2 rozmiary za małe i zakłada się je za pomocą pasków)

Monstery są na 1 sezon i
@shiverr: @Kasahara nie powiedziałbym, że bardzo ciasne markowe neopreny nic nie daja. Może nie 20kg, ale te 5-10kg jest w zasięgu. Ofc są osoby, którym rzeczywiście dodadzą zero kg, ale te osoby zwykle z natury mają mocne czwórki i dobre siady. A za stabilizację, to odpowiada zdrowe biodro i staw skokowy, no i wzystko powyżej pasa również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@S_M_I_T_H czerwone 5mm? Celuję w 7mm, a SBD pewniaki.

@Saprofit @OpusDei
No ja w żaden sposób nie bagatelizuje doświadczeń kolegów powyżej. Z pewnością nie olewają asyst/mobility, więc nie odczuwają korzyści neoprenów jak ja. Rehbany kolegi "L", podczas odbicia już dają mi całkiem dużo.
@PiccoloColo przerobiłem sporo neoprenow więc mogę co nieco powiedzieć
SBD jak brać to z 3 rozmiary mniejsze bo te gówno rozciąga się jak majtki z bazaru są też nowe sbd sztywne ale nie wiem jak sztywne
Strength shop
Inferno moje ulubione neopreny dość sztywne brałem rozmiar taki jak w tabeli czyli L dają mi z 5kg na bank
Goliath sztywniejsze niż inferno powiedział bym 1.25 sztywności dają mi z 5kg brałem rozmiar
  • 0
@chnibi I o to mi chodziło! Wielkie dzięki kolego.

Zauważyłem coś ciekawego. Głównie polski YT sprzed kilku lat hajpował monstery, choć niektórzy przyznawali, że wytrzymałość leży pod znakiem zapytania. Natomiast rehbandy czy strengthshopy miały opinię tych nieco gorszych.

Z tych wymienionych, które są łatwo dostępne, to atrengthshopy i sbd są dostępne w Polsce.
Przyjrzę się ponownie tym pierwszym.