Wpis z mikrobloga

@saligia: jak laptop to tylko mac z M2. Bateria wystarczająca na 20 godzin pracy robi swoje, do tego konsumpcja mocy podczas uruchamiania kodu to dwa różne światy porównując z Intelem czy Radeonem.
@saligia: absolutna większość programistów pracuje na Windowsie i prywatnie tez ma Windowsa. Dlatego na tym systemie dostaniesz najwiecej dobrych narzedzi. Wiec weź Maca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomaszs:

nie znaj brew

nie wiedz co to

nie miej świadomości że nawet AWS wydaje najpierw dokumentacje na maca

odzywaj się o dobrych narzędziach

Pasowałoby zrobić jakiś check na programista 15k i tylko po zweryfikowaniu faktury na minimum te 25k można by było tutaj postować.
@kuite22 możesz sprawdzić czy konkretny obraz jest na ARM. Spotkałem się tylko raz przy okazji bazy danych Oracle że nie miało prawa to działać (jak przystało na Oracle)
@saligia: bierz maca i się nie zastanawiaj nawet xD Development na Windowsie to masochizm, a Linux to kupa i będziesz jak moi współpracownicy robił co pół roku format bo coś się pierdzieli np. dźwięk xD Na macu nigdy nie miałem żadnych problemów, nigdy nie zawiódł i nie wymagał reinstalacji.
@saligia: weź maca jak lubisz próbować nowych rzeczy i nigdy nie miałeś z nim styczności, sam się przekonasz czy ci pasuje.

współpracownicy robił co pół roku format bo coś się pierdzieli np. dźwięk xD Na macu nigdy nie miałem żadnych problemów, nigdy nie zawiódł i nie wymagał reinstalacji.


@Rst00: ja nie wiem skąd się biorą tacy głupcy że formata muszą robić co pół roku. Od czasów 7 nie robię w