Wpis z mikrobloga

@Dollcel idź na egzaminy eksternistyczne, jak zepniesz dupe to w rok zrobisz gimnazjalne i średnie, a potem maturę (ofc jak zdasz). Kosztuje to trochę - sprawdziłem ze teraz to 250 za każdy przedmiot. Nie musisz się zapisywać do żadnych prywatnych szkół, możesz to ogarnąć samemu, wystarczy wysłać odpowiedni wniosek do CKE, zapłacić, dostajesz info gdzie masz zdawac i podchodzisz do egzaminu. Z tego co kojarzę jeszcze jak jesteś bezrobotny/bardzo mało zarabiasz albo
  • Odpowiedz
@Dollcel inb4 nikt nie pytał: takie info które nie jest powszechnie znane, a może się przydać Tobie albo komukolwiek czytającemu wątek
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: miras, o ile to nie b8, to powiem ci jedno. Najważniejsze się przełamać i zacząć mieć jakaś normalną pracę. Realnie zatrudniających interesuje to co robiłes w ostatnich latach, albo w ostateniej / przedostatniej robocie, a nie to co 10 lat temu.
Dlatego pierwszej pracy nie szukaj jakiejś wymagającej. Ważne to przetrzeć sie z ludźmi, poczuć się pewniej i wtedy szukać lepszej już jak możesz odpowiedzieć bez zastanawiania się i niepokoju
  • Odpowiedz
@Dollcel: Ta jasne, ja nie dałem świadectwa z liceum bo zgubiłem to kadrowa listy gończe na mnie słała do prezesa... Bujałem się do szkoły żeby wyrobić nowe, a to robota na montażu była...
  • Odpowiedz