Wpis z mikrobloga

@Dollcel: skąd ty masz niby tyle dynaminy na takie kłamanie i manipulowanie jak niby jesteś przegrywem? jakbyś byłbyś przegrywem to byłbyś zbyt obsrany na takie akcje, jak bylbyś tak dynamiczny to nie musiałbyś ruchać lalki. smierdzi fejkiem.
@Dollcel aaa, źle zrozumiałem. Ale jak chcesz to resztę wykształcenia też możesz wyrobić po godzinach, nie wiem jak z samym podstawowym, ale średnie na wieczorowce ogarniesz.
@Niski_Manlet: Poszukaj firmy która np. upadła pięć lat temu i napisz coś w stylu, że pracowałeś tam w latach 2014-2016 na jakimś gówno-stanowisku, i tak nie będą mieli jak tego sprawdzić
xD czekam na rządowy program NEET+


@wicherq:
Nie masz co czekać, teraz wszystko jest na neet nastawione w urzędzie pracy (przynajmniej w moim powiecie) :P
Każdy projekt jest preferowany dla neet.
Endrius - >xD czekam na rządowy program NEET+

@wicherq: 
Nie masz co czekać, teraz w...

źródło: neet

Pobierz
Podpisane NDA - to akurat dla zaawansowanych xd


@analboss: czyli nowy pracodawca wie, że gdzieś się pracowało, ale nie wie gdzie i co się robiło?

@prawiczek92 firmy za granicą też wystawiają świadectwa pracy


@Kic3k: Pisał już ktoś, że np w Holandii nie ma świadectwa pracy. Znajdzie się parę krajów gdzie też nie ma.

@analboss: a co jak go zatrudnią i HR poproszą żeby podał staż pracy, żeby urlop wyliczyć?
Biznes wujka / Własny biznes, który upadł,


@analboss: Ja w sumie "Neetowałem" ale tak na prawdę na boku flippowałem czy to goldem z gier na Allegro czy gierkami na konsolę tylko że bez działalności bo też jakieś grosze z tego były ale imho coś tam expa z tego było jeśli chodzi o doświadczenie z klientem ale tak ogólnie przy wielu pracach biurowych czy fizycznych to te doświadczenie to jeden #!$%@? bo
@KoninaBeZiomeczka: Na rozmowie weryfikują, jak prześliźniesz się przez rekrutacje to praca zweryfikuje. Ogólnie jak umiesz coś robić to możesz ściemniać, ale nie musisz ciśnienie na pracownika jest takie że można grzać na wariata. Ja wysłałem CV do januszerskiej roboty gdzie wyższego wymagali i 5 lat doświadczenia, a i tak zadzwonili na rozmowie się kierownik wypytywał mnie o rysunki techniczne bo dopatrzył się że robiłem w firmie X, a tam się na
@MamByleJakiNick: Dokumenty są niepotrzebne bo możesz mówić, że pracowałeś na zleceniu, tak pracuje pełno ludzi na magazynach i w innych takich miejscach :P

A nawet jak ściemnisz, że to była umowa o pracę to co do świadectw pracy i dodatkowego urlopu po prostu jak nie przyniesiesz to będziesz miał mniejszy urlop i tyle, w HR (jeśli w ogóle będą mieli taki dział w firmie) oni mają #!$%@? czy to doniesiesz czy