Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot. Trochę się chcę pochwalić, bo wśród znajomych i rodziny nie bardzo chcę mówić ile zarabiam, ale udało mi się przebić 30k netto miesięcznie na b2b (ʘʘ) Daje mi to jakieś 24k na rękę. Owocowych czwartków nie mam, ale za to praca w pełni zdalna i pracuję w których godzinach chcę. Wcześniej zarabiałem 18k także przeskok jest dla mnie bardzo duży. Z tej okazji proszę się częstować, można brac po trzy, stać mnie ( ͡ ͜ʖ ͡) #programista15k #chwalesie #zarobki #programowanie #pracait
GryzeKisiel - Pijcie ze mną kompot. Trochę się chcę pochwalić, bo wśród znajomych i r...

źródło: Cukierki-Mister-Ron-Goplana-500-g

Pobierz
  • 42
@MercedesBenizPolska: Według mnie to zależy od wielu rzeczy, ale 6k na rękę to bardzo dobry hajsik. Zależy od miasta chyba głównie, bo mieszkanie pochłonie sporo z tego jesli trzeba brac kredyt albo wynajmować. Ja ratę kredytu płace 4k, więc zarabiając 6k miałbym ledwo na życie, ale też zarabiając 6k nie pakowałbym się w kredyt na 500k, więc podsumowując to chyba dość dużo patrzac na średnią xD Ale to chyba każdy sobie