Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mimo wszystko zazdroszczę ludziom posiadania własnej rodzinki i wydaje mi się że faktycznie może dawać to szczęście czy poczucie celu w życiu. Nawet na studiach byłem bojownikiem ślubów i dzieci (nie żebym miał jakieś szansę u kobiet) i mój plan był taki -> życie singla, kariera, podróże, robię co chcę i ogólnie wychodzę z tego matrixa i jest super a reszta poza mną to NPC. Teraz po wielu latach z zazdrością patrzę na wspólne zdjęcia znajomych z tamtych czasów, gdzie mają swoje rodzinki i tak samo rozczula mnie gdy widzę zakochaną parę na ulicy.

- Nie zrobiłem wielkiej kariery. Nawet dając dużo z siebie w pracy mam po prostu lepszą ocenę na koniec roku i to mi daje niewielki bonus.
- Samemu nie mam motywacji do wychodzenia z domu a co dopiero jakiegoś wielkiego podróżowania i szaleństw
- Na #tinder z roku na rok jest coraz gorzej i spotkać się 1/rok to sukces
- Marnuje czas na przeglądanie wykopu + picie alko, bo nie mam innego celu w życiu

#przegryw #rodzina #dzieci #przemyslenia #blackpill #samotnosc #tfwnogf #depresja #zwiazki #relacje #antynatalizm #feels #slub



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mimo wszystko zazdroszczę ludziom posiadania ...

źródło: mloda-rodzina-z-dziecmi-w-parku_1303-29235

Pobierz
  • 16
wierzę, że pomimo ciężkich doświadczeń czeka cię jeszcze w życiu coś dobrego


@meltdown: każdego z Nas czeka, witaj śmierć, stara przyjaciółko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak poważnie, to faktycznie przewalone, najgorsza jest ta samotność, puste mieszkanie, puste łóżko
ale na razie ide dalej, chciałbym uczestniczyć w wydarzeniach z życia moich bombli, tak po prostu, po ludzku
Marnuje czas na przeglądanie wykopu + picie alko, bo nie mam innego celu w życiu


@mirko_anonim: Mam pomysł dla Ciebie- zacznij pomagac innym. Tak serio.
Zobacz w twoim miescie, gdzie sa schroniska dla bezdomnych i zaproponuj pomoc, w jadłodajniach lub schroniskach dla zwierzat.
Jak jestes wierzacym, to sprawdz w twojej parafii, czy nie trzeba pomoc w roznych imprezach.
W kazdym miejscu masz szanse poznac dobrych ludzi o otwartych sercach.
Nie proponuje