Wpis z mikrobloga

138 318,69 - 1,25 - 21,1 = 138 296,34

Udało się! Przeżyłem! (ʘʘ)

Na mój pomysł przebiegnięcia w obecnym stanie półmaratonu kręcił nisem ortopeda, fizjoterapeuta, rehabilitant i 3/4 rodziny. Ale się uparłem - Cracovia Półmaraton to bieg w którym biegam od pierwszej edycji i nie odpuszczę za chiny. Będę biegał do ostatniej edycji - jego albo mojej xD

No więc żeby zrobić to co należy a jednocześnie nie popsuć mojego kaprawego kolana przyjąłem strategię kompromisową: startuję z balonikami na 2:00h i albo lecę z nimi do końca, albo lecę tak długo jak dam radę a potem już walczę o życie. Liczyłem na to, że przy moich standardowych czasach rzędu 1:40 takie dwie godziny będą miłą i spokojną przebieżką...
No i co się okazało? Ze bardzo dobrze liczę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Uczepiłem się przemiłej pacemakerki na 2h i cały bieg spędziliśmy na miłej, luźnej pogawędce. Tematów nie brakowało, a nogi same niosły przy takim relaksacyjnym tempie ( ͡º ͜ʖ͡º) Dopiero pod koniec, w okolicach 19 km, postanowiłem sobie trochę pofolgować i poleciałem bliżej 5:15/km. Kolano nic nie bolało, mięśnie nie wysyłały żadnych ostrzegawczych sygnałów więc uznałam, że powinienem dać radę. No i dałem ()

Ostatecznie czas 1:57. Może gdybym się ciut wcześniej urwał, to bym wyrobił 1:55... ale w sumie po co? Biegło mi się ultraprzyjemnie, w sumie pierwszy raz miałem taki fajny wyścig bez spiny i wysiłku. Kto wiec może przy tym modelu zostanę? ( ͡º ͜ʖ͡º) Oczywiście poczekałem na Panią Zając i podziękowałem za miło spędzony czas.

Ważne, że kolano dało radę i nawet teraz, po kilku godzinach, odczuwam raczej typowe bóle jakie miewam po dłuższym biegu. Jest git i będzie jeszcze lepiej! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zegarek rozjechał się z GPSem i zrobił z biegu #papaton xD

Wszystkim serdecznie życzę udanej niedzieli ( ʖ̯)

#sztafeta #enronczlapie #bieganie #biegajzwykopem #ruszkrakow
enron - 138 318,69 - 1,25 - 21,1 = 138 296,34

Udało się! Przeżyłem! (ʘ‿ʘ)

Na mój po...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@enron gratulacje! Najważniejsze, że udało się dobiec do mety i to jeszcze poniżej 2h ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz czas na regenerację i dużo zdrowia (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Gratki :) To był mój pierwszy półmaraton i co się naszukałem depozytu to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale fajnie, dobrze że chociaż ten wiatr rozwiał chmury przed startem :)
  • Odpowiedz