Wpis z mikrobloga

Baby są zayebiste :D

W związku wszystko dobrze się układa, bachory, zwierzątka, wspólny dom, wspólny kredyt, dobre kariery.

Nagle cyk, wajcha się przestawia, odklejka, z dnia na dzień baba spakowana oświadcza, że odchodzi. Tłumaczenie "coś się wypaliło" "coś między nami zgasło", "to już nie to samo" xD

Kvrwa weź to teraz wszystko odkręcaj, nieruchomości, kredyty, rozwody, podział bachorów, zwierzątek, rodziny się znają i kumplują. Japyerdole wszystko dlatego, bo jedna czy druga poczuła nowego bolca.

Zayebiste to jest. Bił? Nie. Pił? Nie. Kasę do domu przynosił? Przynosił. Dbał o ciebie? Dbał. Rvchał cię regularnie? Rvchał. Chvj z tym, bo przecież "coś się wypaliło".

Przy babie nigdy nie możesz być do końca pewny :D Możesz o siebie dbać, mieć dużą pytę, dużo kasy, a i tak w każdej chwili z nieznanego logice powodu może kopnąć się w dupę, bo zauroczyła się w koledze z pracy, który ją porvcha i zostawi za pół roku.

(powyższe przykłady to na szczęście nie mój - jeszcze xD, ale co się takich historii nasłuchałem od kumpli to moje)

#blackpill #zwiazki #takaprawda #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lki #polki #wykop30plus #wykop30club
bojackHorsemanPatataj - Baby są zayebiste :D 

W związku wszystko dobrze się układa, ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-17 131117

Pobierz
  • 13
a ja sie z kolej boje ze to chlop mi tak zrobi, nie tylko laski potrafia odwalić taki syf


@witchka: my tu sobie na baby narzekamy, bo towarzystwo raczej męskie więc powód jest oczywisty, ale fakty są takie, że statystycznie to faceci częściej właśnie zostawiają kobiety, bo sobie kogoś znaleźli.

Mówię właśnie o facetach ustatkowanych, powiedzmy w średnim wieku.
Dlatego kobieta powinna zajmować się domem i dziećmi a nie wypiertalać je do debilnej państwowej szkoły. Jeśli nie zrozumie jaka jest jej rola w związku to będzie odwalać taki cyrk "bez powodu".


@LostHoldenCaulfield: bait 2/10 ale no a potem facet sobie znajdzie inną/odejdzie/umrze a kobieta zostaje bez niczego bo nie ma oszczędności bo nie pracuje xD weź dotknij trawy. Opowiedz mi o relacji swoich rodziców, musi być ciekawa skoro masz takie
@bojackHorsemanPatataj odpowiadam - dzieje się tak dlatego gdyż ludzie są seryjnymi monogamistami z natury. Po paru latach zauroczenia, co jest okresem akurat aby spłodzić, urodzić i wychować guwniaka z okresu niemowlęcego, uczucie automatycznie wygasa i ludzie rozglądają się za innymi partnerami do prokreacji, ważne jest bowiem zróżnicowanie genetyczne. Kiedy religia i społeczeństwo nie odgrywają już takiej roli, coraz więcej ludzi zachowuje się jak w naturze, stąd plaga rozwodów.