Aktywne Wpisy

WypadlemZKajaka +68
Zauważyliście, że w świecie #f1 nikogo nie interesuje Norris? Aktualny Mistrz świata nie wystartował do ostatniego wyścigu, a wszyscy mają to gdzieś. Ogólnie chyba świat F1 nie ma dla niego zbyt wiele uznania bo mistrzostwo dostał w prezencie od grubasa

Unifokalizacja +128
#iran #francja #usa mam nadzieję że tym razem po 23 latach Polska nie zmarnuje okazji żeby siedzieć cicho.
Dla tych co nie pamiętają: "Zmarnowali okazję, żeby siedzieć cicho" - to zdanie Jacquesa Chiraca, wypowiedziane pod adresem Polaków w 2003 roku kiedy USA zaatakowały Irak i Polska zgłosiła się do udziału w wojnie.
Dla tych co nie pamiętają: "Zmarnowali okazję, żeby siedzieć cicho" - to zdanie Jacquesa Chiraca, wypowiedziane pod adresem Polaków w 2003 roku kiedy USA zaatakowały Irak i Polska zgłosiła się do udziału w wojnie.





Cześć, czy warto pakować się w gospodarstwo rolne po rodzicach około 15ha? Ziemia i dom położone na warmi, gospodarstwo mleczne aczkolwiek nie wyobrażam bycia uwiązanym do zwierząt od rana do wieczora i zajmowanie się nimi, to kompletnie nie moja bajka - rolnictwo i praca poza tym jak najbardziej mi się podoba. Czy z taką niewielką ilością ziemi jest sens pchać się w produkcje czegoś innego i sprzedaży na skupach? Jako że jestem jedynakiem szkoda troche aby to co budowali zmarnowało się od tak.
#gospodarstwo #wies #rolnictwo #praca #polska
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: Tak, jeśli masz dobre ziemie, to takiej wielkości gospodarstwo spokojnie utrzyma się się z uprawy warzyw i nowalijek. Tylko musiałbyś zainwestować w praktycznie cały park maszynowy, bo zakładam, że nie posiadasz sadzarek, siewników, kombajnów, czy linii do pakowania itp.
źródło: IMG_5070
Pobierz