Wpis z mikrobloga

#samochody #leasing #programista25k #skoda #volkswagen #bmw #audi

Siema mirki.

Powoli zastanawiam się nad zmianą auta (leasing, #przegryw) a że na autach znam się jak na frontendzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to zarzucam temat.

Auto do max 270k.

Na oku mam skode superb (nowy model 2024, premiera 2 listopada), arteona, audi a6, bmw serie 3.

Najrozsądniej chyba wychodzi skoda. W budżecie mieści się full wyposażenie w wersji silnikowej 280km. Pytanie jak będzie stać wersja z 2024, ale strzelam, że cenowo mocno nie odbiegnie.

Wiadomo, wizualnie najbardziej podoba mi się bmk'a / audi, ale w tych pieniądzach dostane bieda wersja ()

Ale podsumowując... Szukam pros/cons odnośnie ww modeli i ew przemyśleń właścicieli. Smacznej kawusi w tą ciemną niedziele!
  • 11
@ledi12 coo? Przeciez kupic BMW w tej kasie.
Ogolnie nie chcesz kupic moze uzywanej BMW X3 M40i ?! 3.0 biturbo i bardzo fajne wyposazenie?
Fakturka VAT. Mozemy Ci pomoc w leasingu.
Auto żony mojego szefa. Pierwszy właściciel. Salon Polska. Nie handlujemy samochodami.

https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-x3-m-bmw-x3m40i-g01-faktura-vat-23-salon-polska-CID5-IDVv2Pz.html

A jak chcesz nowe to wiesz ze trzeba targowac. Jestem przekonany, że stać Cie na coś wiecej niz Skoda.
Wiadomo, wizualnie najbardziej podoba mi się bmk'a / audi, ale w tych pieniądzach dostane bieda wersja ()


@ledi12: A patrzyłeś w konfiguratory? Bo może się okaże, że rezygnując z tych mniej potrzebnych bajerów uda się zmieścić w limicie, a warto jest mieć auto, na którego widok człowiek się uśmiecha. :P Swoją drogą tak na szybko poklikałem w konfiguratorze nowej A5 i z chyba wszystkim, co bym chciał
@ledi12: Superb to spoko auto na papierze, ale zanudzi Cię na śmierć. Jako służbowe jest w pyte, jako prywatne MEH.

W przypadku beemki zastanowiłbym się nad używaną 4. Jest nieco większa i wizualne wrażenia są o wiele lepsze niż przy 3.

Czy arteon nie jest dla Ciebie zbyt dziadkowy? Jeśli miałbym w tej kasie kupić VW, to nowego Golfa R. Te auta są naprawdę zajeb***e. Nie wyróżniają się, więc nie przyciągają