Wpis z mikrobloga

Może ktoś borykał się z podobnym problemem na temat trądziku podczas stosowania sterydów, chociaż słowo „trądzik” to za delikatnie powiedziane. To co wyskakuje mi na plecach wygląda dosłownie jak wulkan z kraterem. Całe plecy mam obolałe od tego syfu, wygląda to tak, że pod skórą robią się duże bolące uwypuklenia, dookoła czuć twardą skórę, a po srodku tego syfa jest miękkie miejsce. Po kilku dniach potrafi samo pęknąć i wychodzi z tego gęsta wydzielina w kolorze lekko żółtym, a później krew. Później zostają z tego blizny, ogólnie niezbyt ciekawie to wygląda.
Teraz kilka informacji, nigdy nie miałem problemu z trądzikiem na plecach, klatce, pierwszy problem zaczął sie na początku bicia tescia, plecy w syfach, ale takich normalnych, typowy trądzik, później to zeszło i był spokój przez półtora roku. W tym roku zacząłem redukcje i od wtedy stopniowo problem zaczął sie nasilać, na redukcji leciał test 500/week, sally, johimbina, cardaryna. Dodatkowo dużo chodziłem bez koszulki i mocno się opalałem. Aktualnie jestem od miesiąca na masie, leci test 250/week, npp 250/week. Poprawy z plecami zero. Ktos miał podobne problemy? Podejrzewam, że zostaje mi tylko dermatolog i pewnie #izotek.

#sterydy #doping #silownia #redukcja #mikrokoksy #mirkokoksy #dermatologia #tradzik
  • 36
@DeszczBanknotow: Microdosing izoteka, problem z głowy - tylko na efekty musisz poczekać parę tygodni. Ktoś już pisał, że warto bić ED, co też polecam. Nie czytaj bzdur, że rozwala stawy, bo na NPP to mógłbyś walić nawet 100mg izoteku dziennie i nie odczujesz skutków.
@DeszczBanknotow: są pewne przesłanki, że w przypadku tego typu trądziku megadosing witaminy B5 może być pomocny - warto sobie poczytać o temacie.

Generalny mechanizm polega na tym, że nadmiar androgenów (przy egzogennych albo podczas dorastania) powoduje zaburzenie mechanizmów gdzie Koenzym A jest właśnie GŁÓWNIE odpowiedzialny za metabolizm tłuszczów i właśnie za produkcje hormonów płciowych, ale hormony płciowe są dla niego "priorytetem". Także więc jak masz zaniżony level Koenyzmu A w organizmie,
@dziurawy_klapek: tego nie wiem, ale mechanizmy zdają się być podobne więc jeżeli nic innego nie pomaga warto spróbować - jeżeli zastosujesz taką suplementację z głową to nic się nie stanie - wszystko lepsze od brania Izoterniny która wbrew komentarzom wyżej jest mega mocnym lekiem i powinna być ostatecznością w kuracji jak wyczerpiesz wszystkie inne rozwiązania.

@DeszczBanknotow tylko tak dodam, że jeżeli decydujesz się na duże dawki jednej witaminy z grupy B
@DeszczBanknotow: izotek 0.5mg na kg masy ciała dziennie, zazwyczaj 4-6 miesięcy kuracji żeby było trwałe. Dermatolog będzie pewnie kazał badania krwi robić. Ja brałem i krew była w normie. Na pewno trzeba się zaopatrzyć w dobry balsam do ust, mogą wystąpić bule stawów ale do przeżycia i czasowo.
Jestem zmuszony znowu zacząć brać z innego powodu, zamówiłem od hindusa, zobaczymy czy przyjdzie. Do Polski chyba nie wysyłaja.
Accutane
https://aipctshop.com/
@Sylwester_Zwalon jak cenowo różni się izotek z apteki, a ogarniany na lewo? Bierzesz na własną rękę czy konsultując z dermatologiem? Bo generalnie zastanawiam się czy jest sens iść do dermo w ogóle, tak czy siak przepisze mi izotek, a badania mogę sobie sam robić czy wszystko gra
@DeszczBanknotow: biorę na własną rękę bo już brałem wcześniej i wiem czego się spodziewać. Jak masz opcje z dermo to bierz, ja jestem za granicą i dostać się do dermo zajęło by mi pewnie z 2 miesiące a prywatnie to duże koszta. Jeszcze jest możliwość że by mi nie przepisali bo mój stan nie jest jakiś bardzo ciężki.
Cenowo do końca nie wiem, chyba izotek w Polsce nie jest refundowany. Zapytaj
@DeszczBanknotow: Ja miałem problem z trądzikiem na cyklu, całe plecy i klatka piersiowa miałem w czerwone kropki. Leciałem na Testosteronie i Masteronie. Postanowiłem zejść i zostać na samym testosterone dodatkowo zacząłem brać Izotek. I już po tygodniu nie pojawił się ani jeden nowy syf, a reszta zaczęła się goić tak, że po paru miesiącach byłem "gładziutki". Po odstawieniu Izoteku syfy zaczęły powoli wracać, ale zobaczyłem, że wizyty na solarium mi pomagają