Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszym spektaklu mam jeszcze większy szacunek dla JE Donalda Tuska.

Pomyślcie tylko. Facet ma 66 lat, mógłby przejść spokojnie na emeryturę i pobierać swoje 35k złotych co miesiąc (połączone emerytury premiera Polski i przewodniczącego Rady Europejsiej), kopać piłkę z wnukami albo bezstresowo podróżować po świecie.

Albo mógłby zostać w Brukseli, gdzie jest powszechnie szanowany, dawać jakieś wykłady i robić sobie zdjęcia z najważniejszymi ludźmi w Europie i kosić za to grubą kasę.

Ale on wybrał wrócić do Polski, wiedząc, że telewizja publiczna będzie go opluwać, oponenci polityczni będą zachowywać się jak obrażone dzieci w piaskownicy. Zrezygnował z bezstresowej starości, żeby ratować Polskę przed zarazą PiS-u. Wziął na klatę cały hejt TVPiS-u jak największy chad i niczym Czarniecki do Poznania po szwedzkim zaborze wrócił się przez morze i uratował nas od Karakana.

#polityka #tusk
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII - Po dzisiejszym spektaklu mam jeszcze większy szacune...

źródło: pap_20231025_0CK_0

Pobierz
  • 27
wiedząc, że telewizja publiczna będzie go opluwać, oponenci polityczni będą zachowywać się jak obrażone dzieci w piaskownicy


@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: ja to się zastanawiam, czy on się nie boi że skończy jak Adamowicz. On jest najbardziej znienawidzoną osobą w państwie (35% - twardy elektrorat pis). To jest jak beczka prochu, brakuje tylko iskry
@wstanczyk: Kaczyński faktycznie ma dużo "antypatyków", ale to nie jest taka zwierzęca agresja jak w przypadku Tuska. Jak ktoś nie lubi Kaczyńskiego to mówi "niech stary dziad już idzie na emeryturę", "niech się zamie kotem a nie polityką" albo, że stanie przed Trybunałem i będzie siedział.

Tymczasem Tuska to by rozszarpali gołymi rękoma i to mam na myśli mówiąc, że jest znienawidzony (a nie niepopularny). Jak nie gadałeś kiedyś z pisowcem