Wpis z mikrobloga

Wspolokator wyjechał na urlop. W końcu można bez skrępowania pierdnąć I oddać się przyjemności pocałunku Posejdona. Uderzyłem o taflę niczym Zeus piorunem złoszcząc się na Syzyfa. Ale to Syzyfem jestem ja, bo wstaje kolejny raz do kochlozu zarobić na przetrwanie. Jedyny minus to taki, że nie mam już gotowej wody na kawke, bo zawsze wstawał wcześniej.
  • 29
via Android
  • 0
@poczatkujacywycoopowicz Oskarek deweloperski nie wie, co to praca w delegacji. Tatuś na wszystko łoży, to się nie ma pojęcia jak wygląda życie klasy robotniczej. Banany z lepszym startem myślą że są lepsi, bo mają swoje M. A gdyby was odciąć od pieniędzy, to jesteście zezbronni i nawet nie umieracie, a zdycacie, bo jedyne co potraficie to klikanie w kąkuter.
@bronxxx zluzuj chłopie, nie zesraj się. Ja to oskarkiem czy bananem nie jestem, nikt na mnie nie lozyl, mieszkało się z rodzicami, a teraz samemu. Masz jakiś uraz z dzieciństwa czy co ze unikasz jak ognia mieszkania z rodzicami, a wolisz z obcym typem przy którym nie czujesz się komfortowo? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Android
  • 0
@Redbulltabak Przepraszam, ale juz stałem o czym wspomniałem wcześniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pracuje żeby wyremontować dom po rodzicach. Nie czekam, aż mi ktoś coś da. Jeden malepiej, drugi gorzej . Pracuje nad tym, by mieć lepiej, a to trwa.
Wykopki:
Wyprowadź się z domu, wynajmij choćby pokój i się usamodzielnij

Też wykopki:

nie chcialbym mieszkac z kims obcym

Wolałbym mieszkać z mamą, niż obcym chłopem.


@Maziol: @dzapanisko: całe życie mieszkacie z mamą skoro mieszkanie z (początkowo) obca osoba Was tak obrzydza? xDD

Jak ci wszyscy studenci i młodzi ludzie mogą żyć, tacy młodzi, a muszę tak cierpieć, jeszcze o zgrozo jako babę poznajo ( ͡° ͜ʖ ͡
@Maziol ja mieszkałem w akademiku z takim gościem 2 lata, z którym kompletnie nie mieliśmy żadnych wspólnych tematów. Po prostu jak wstawałem, to on jeszcze spał, albo odwrotnie i jeden z nas wychodził. Jak wracałem, to często miał słuchawki na uszach, jeśli nie to "cześć" i tyle. Ja robiłem swoje, on swoje. Było kilka krótkich rozmów, ale mogę to policzyć na palcach jednej ręki i najczęściej chodziło o to, czy któryś z
W pewnym wieku to juz lepiej z obcym niz z matka imo. Przynajmniej babe na ruchanie mozesz przyprowadzic, #!$%@? sie i usnac na kanapie, musisz tez powoli samemu organizowac sobie zakupy, prac no dorosle zycie. Jeszcze nke jego full wersja ale taka demo ale zawsze mqsz motywacje zeby poprawic swoj byt bo masz jakies nagrody z tego zycia podłego. A ze starymi jak najdluzej to ograniczeni ludzie mieszkaja. I obcy chlop czy