Wpis z mikrobloga

@zeszyt-w-kratke: miałem się już nie wypowiadać w tym wątku, bo zbiorowa mentalność wykopków jak zwykle dała o sobie znać. Ale jak zobaczyłem twój absurdalny komentarz, to aż mnie skręciło z żenady xD Jakbyś głąbie uważał w szkole, to byś wiedział, że mgła nigdy nie utworzy tak jednolitej warstwy, jak chcesz się dokształcić to polecam zapoznać się z pojęciem "temperatura punktu rosy" oraz tym, jak zmienia się temperatura w zależności od wysokości.
Jakbyś głąbie uważał w szkole, to byś wiedział, że mgła nigdy nie utworzy tak jednolitej warstwy, jak chcesz się dokształcić to polecam zapoznać się z pojęciem "temperatura punktu rosy" oraz tym, jak zmienia się temperatura w zależności od wysokości.


@Jailer: doprawdy, jesteś niezłym źródłem beki, a miałeś możliwość i czas się zreflektować :D

Pamiętam jak zaczynałem przygodę z inwestowaniem, robiłem test swojej strategii inwestycyjnej "na oko" jadąc sobie po wykresie zaznaczałem
jedziesz o 22 samochodem widzisz mgle i mówisz o kurde nie wjeżdżam to gaz


@Anoniemamowy: zwłaszcza, że to co leci z kominów i robi siwiznę wieczorami o tej porze roku to też jest gaz (drzewny) tzw holzgaz tylko stężenie jest za małe żeby wybuchnąć