Wpis z mikrobloga

Swoj prime zyciowy ( 20l - 29l ) poswiecilem gownopraca w transport, caly moj wysilek i ciezka praca zostala doceniona wynagrodzeniem w postaci najnizszej krajowej reszta pod stolem, caly moj rozwoj poszedl sie #!$%@?, kiedy przyszedl covid oskarki siedzieli w domu i pracowali zdalnie, ja #!$%@? na mojego pracodawce, poswiecajac swoj czas, wysilek wierzac w to ze "ciezko praca" cos sie w zyciu osiagnie..

Teraz w wieku 30lat zeby miec jakies ukoronowanie mojej katorzniciej pracy zostaje #bezrobotny i musze szukac nowej pracy, by znow #!$%@? jak 20latek dla tych zlodzieii, praca bez rozwoju to najwieksze gowno jakie moze sie czlowieku przytrafic, najgorzej jak swoje bledy zrozumiesz po 30tce.. to nie ma sensu.

#przegryw #bekaztransa #podczlowiek #depresja #fobiaspoleczna
  • 22
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: twoja historia to dobra przestroga dla młodych; należy życie prowadzić samemu, mieć plan i go wykonywać, a nie liczyć że pan Janusz dobrodziej kiedyś nasz trud wynagrodzi.
Każdy niech zawsze liczy na siebie, nawet w związku na różową nie można liczyć. Takie jest życie
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Napisałbym Ci coś ale byś się załamał całkiem więc lepiej nie będę pisał o sobie bo zawsze póki co zostaną Ci marzenia i nadzieja a ona matką głupich ale jak to mówi głupi szczęśliwy więc lepiej tak Cię zostawię []
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Za dużo pisania w sumie a ile można pisać na wykopie o życiu swoim a i tak zaraz jakiś dzban przeczyta nie zrozumie i będzie pisał śmieci to lepiej se lurkować tag XD( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: trzabyło zrobić prawko na c+e i wyjechać na zachód Europy, i zarabiać 3-5k€,£
3-4 lata i masz na pół chałupy odłożone,
Tacho do połowy zapełniane, 6-9 godzin pracy max, codziennie w domu, jak biały człowiek
  • Odpowiedz
nic nie zarobiłem, bo wszystko szło na divy


@RandomowyTyp: po co ruchać divy i płacić za syfiasta cipe jak można sobie znaleźć wygłodniała, zadbaną Milf,
Ja z gębą 3-4/10 znalazłem w UK Amerykankę 7-8/10, i można ruchać do oporu, milfy zawsze chętne, zadbane, pachnące, z pasją,
  • Odpowiedz