Wpis z mikrobloga

@Docent_Jan_Mula: myśle że raczej to, że jest np. 11 dzieci w klasie a nie 30 :) wiem bo to przerabiam na dwójce swoich

szkoła raczej potrzebuje gruntownej zmiany, wywalenia w kosmos durnego pruskiego modelu, a nie tylko usunięcia zadań domowych lol
@Latarenko:

Dzieci są własnością rodziców, a nie Państwa i jego urzędników!

Nie wiem czy to powiedział Korwin czy Zandberg, ale to rodzice mają zadawać dzieciom prace domowe a nie jakiś urzędnik szkolny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem czy to powiedział Korwin czy Zandberg, ale to rodzice mają zadawać dzieciom prace domowe a nie jakiś urzędnik szkolny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@deeprest: No jak zwykle coś tam słyszysz, że dzwonią, ale nie wiadomo w którym kościele.

Szkoły mają być prywatne i rodzic ma wybrać taką która mu odpowiada.
Taką z zadaniami domowymi albo bez nich, z edukacją seksualną albo z religią, czy może
  • 1
PiS-bis.


@M4rcinS: niby heheszki ale no serio #!$%@?, to jest dosłownie komunistyczna, egalitarna retoryka o nierównościach i tych biednych poszkodowanych masach które by miały takie same wyniki w szkole co elity gdyby tylko robily więcej prac domowych, dostawały więcej dotacji z budżetu i wcześniej wstawały, nosiły większy ciężar xD